Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Adorini

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Бренд Adorini завоював міжнародну повагу за виробництво деяких з найкращих сигарних х'юмідорів. Компанія була заснована в 1999 році Феліксом Споном і доктором Даніелом Споном і відтоді вона виросла до одного з провідних світових брендів х'юмідорів. Х'юмідори Adorini поєднують в собі найвитонченіші компоненти, найякісніші матеріали та інноваційний конструктивний дизайн.

Філософія продукту
Протягом багатьох років філософія продукту Adorini була зосереджена на тому, щоб зробити продукцію найвищої якості доступною за справедливими цінами, при цьому постійно шукаючи інновацій в оптимізації функціональності та дизайну продукту. Ця філософія продукту була добре сприйнята ринком. Оскільки курці сигар стають дедалі більш обізнаними, вони вимагають вищої якості продукції, що перевищує ту, яку пропонують анонімні масові виробники, і вони ретельно оцінюють, чи виправдана вища вартість продукції бренду вищою якістю. У цих умовах Adorini прагне запропонувати найкращу цінність на ринку для шанувальників сигар.

Інновації
Нове покоління х'юмідорів adorini встановлює новий рівень мистецтва на ринку. Такі інновації, як вентиляційні ребра («RibTech») у корпусі х'юмідора та в лотках, забезпечують покращену циркуляцію повітря. Інноваційна система перегородок дозволяє гнучко розділяти х’юмідор, щоб ідеально використовувати простір. Система зволоження adorini deluxe, заснована на новому типі акрилу, розробленому в аерокосмічних дослідженнях, включена в усі х'юмідори Adorini Deluxe. Ця система забезпечує більш точне, стабільне та зручне в підтримці зволоження. Інші приклади інновацій включають попередньо відкалібрований високоточний гігрометр, оптимізований для зберігання сигар, затискачі для етикеток для більш привабливого представлення сигар і перспективну сумісність з електронними системами зволоження нового покоління, такими як зволожувач adorini LV. Основною метою корпоративної комунікації Adorini є навчання клієнтів х’юмідорам та правильному зберіганню сигар. Буклет “Adorini Humidor Guide”, який постачається разом з кожним х’юмідором Adorini, виходить далеко за рамки простого посібника з використання. Буклет містить детальну інформацію з питань будівництва х`юмідорів, підготовки х`юмідорів та зберігання сигар.

Якість та майстерність
Х'юмідори Adorini Deluxe мають надзвичайно міцний корпус і використовують надзвичайно міцний шпон іспанського кедра понад 21 мм, який у такій міцності зустрічається лише в деяких з найкращих х`юмідорів на ринку. Кришка х`юмідора підтримується міцною квадрантною петлею, відполірованою вручну, з 24-каратним золотом. Крім того, застосовувана технологія виробництва забезпечує мінімальні варіації та єдині стандарти якості при підготовці деревини. Кваліфіковані майстри, які спеціалізуються на будівництві х`юмідорів, подбають про збірку, індивідуальне тонке налаштування та процес фарбування, під час якого буде нанесено до 20 окремих шарів лаку. Щоб досягти найвищих стандартів якості, у виробництві кожного х`юмідора Adorini залучені години ручної праці. Нарешті, усі х'юмідори adorini проходять ретельний контроль якості перед відправкою.

Розгорнути
Вгору