«Сигарний Дім Фортуна» представляє люльковий тютюн Robert McConnell Limited Reserve

Вперше на українському ринку суміші від німецької компанії Kohlhaze & Kopp під торговою маркою Robert McConnell були представлені ще у 2009 році. З того часу українські люлькокури з нетерпінням очікують класичні тютюнові суміші знаменитого англійського бренду. І ось перший з них (забігаючи наперед, скажемо, далеко не останній) - лімітована мішка Robert McConnell Limited Reserve представлена ​​на суд вимогливої ​​публіки.

Фабрику C.E. McConnell Ltd заснував в далекому 1848 році Роберт МакКоннелл в Лондоні. Саме там він створював класичні англійські суміші задовго до появи інших відомих лондонських виробників. Уже у 20-му столітті на фабриці вироблялися найвідоміші марки Ashton, Wessex, Rattray's, Elephant & Castle і навіть Dunhill.

Закриття в 1989 році компанії C.E. McConnell, стало сумною звісткою для курців трубки в усьому світі, але виробництво тютюну під цією маркою продовжила німецька компанія Kohlhaze & Kopp, заснована Міхаелем Колхазе в 1976 році.

Фірма Kohlhaze & Kopp сьогодні - один з найбільших виробників трубкового тютюну в Німеччині. Вони сміливо та активно використовують як вікові рецепти сумішей, що дісталися їм при покупці фабрики в Гамбурзі, так і включенні у портфель класичні марки, але також сміливо експериментують, створюючи нові оригінальні релізи.

Так сталося і з лімітованим тютюном Robert McConnell Limited Reserve, який побачив світ влітку 2021 року. Тютюн, створений фахівцями компанії, поєднує в собі дві по-справжньому британські пристрасті - любов до куріння люльки і обов'язкове вживання післяобіднього п'ятигодинного чаю (Five o'clock Tea).

 

 

Ритуал традиційного англійського чаювання неможливий без свіжоспечених булочок зі збитими вершками і апельсинового джему, і саме такі приємні теплі аромати складають композицію суміші, зробленої в датському ароматичному стилі. Відповідно до рецепта, її основу становить неміцна золотиста, природно солодка Вірджинія, змішана з Чорним Кавендишем і дрібкою Берлі. Лімітована банка точно сподобається цінителям англійських традицій, адже з неї так приємно осіннім вечором дістати ароматний тютюн і зробити смачний ритуал абсолютно завершеним!

 

 

Тютюн для люльки Robert McConnell Limited Reserve («Роберт МакКонел Лімітед Резерв)

Виробник
Kohlhase & Kopp GmbH
Виробництво
Німеччинна
Міцність
Середній
Смак
Середньо-міцний
Аромат у кімнаті
Помірно-помітний
Аромат
Вершки, апельсин, булочки
Склад
Вірджинія, Кавендіш, Берлі
Тип нарізки
Мікс (mixture: ready rubbed, loose cut)
Пакування
Металева банка
Вага
100 г
Ціна
1100 грн.

 

Тютюн Kohlhase & Kopp продається в бутиках «Сигарний Дім Фортуна», а також онлайн. Наша компанія є ексклюзивним дистриб'ютором торгових марок Kohlhase & Kopp в Україні