Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Домініканські сигари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Домініканські сигари


Домінікана відома не тільки завдяки рому, кави і фруктам, а й відмінним сигар, по праву є одними з кращих. До популярних марках відносяться: Arturo Fuente, Don Miguel, Credo.

 

Особливості продукції


Домініканські сигари досягли високої репутації за рахунок якості, виробленого роками праці досвідчених майстрів. Місцеві жителі виробляють продукт вручну, жорстко дотримуючись технологій. Листя акуратно збирають, просушують і сортують. Потім їх складають у спеціальний х'юмідор або табакерку, де при високій вологості сигари отримують потрібну еластичність.

Асортимент


Тютюн сигари з Домініканської республіки володіє великою гамою ароматів - від м'яких до середньої міцності, з медово-горіховим присмаком. Держава пропонує і великий вибір ароматизованих сигарил. Класикою стали аромати дуба і коньяку.

Як вибрати сигари Домінікани?


Визначити якість можливо за такими критеріями:

  • Її покривний лист повинен бути рівним і гладким, без помітно виступаючих жилок. Під час його погладжувань не виникає відчуття сухості. Крім цього на аркуші не повинні бути які-небудь ушкодження або дрібні дірочки, які можуть виникнути від сигарних жучків.
  • При слабкому натисканні сигара може трохи пружинити, але почуття м'якості або жорсткості має бути відсутнім. Якщо вона злегка твердоватим, значить, її пересушили або в її основі є пробка. М'яка сигара свідчить про перезволоження або поганий скрутці.

Переваги співпраці з компанією «Сигарний Дім Фортуна».


Домініканські сигари в Україні продаються всюди. На вулицях, у супермаркетах, інтернет-магазинах тютюнової продукції. Але купити їх рекомендуємо в одному з найкращих інтернет-магазинів сигар «Сигарний Дім Фортуна»

У «Сигарному Будинку Фортуна» завжди діляться кваліфікованими порадами і ніколи не пропонують підробку, а тільки справжню брендову продукцію. І саме в нашому інтернет-магазині придбати тютюнову продукцію можливо в будь-який зручний час.

Вгору