Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

JUUL

Електронна сигарета JUUL – компактна pod-система, яка є прекрасною альтернативою громіздким е-гаджетам. Пристрій виконаний у компактному розмірі – трохи більше звичайної запальнички. Складається з металевого корпусу, в який інтегрована акумуляторна батарея, та предзаправленного картриджа. Такий форм-фактор робить процес куріння максимально комфортним, і дозволяє швидко відмовитися від класичних сигарет.

 

Чим JUUL відрізняється від електронних сигарет?


ДЖУЛ – інноваційна розробка, створена спеціально для людей, які планують відмовитися від тютюнопаління. На відміну від класичних е-сигарет, в пристрої використовується не органічний, а сольовий нікотин, здатний швидко відновлювати дефіцит речовини в організмі – досить зробити кілька затяжок, щоб задовольнити потребу. 

Також є інші відмінності:

 • ефект вживання максимально близько повторює відчуття від куріння сигарети;
  одного картриджа досить на 200 затяжок – це рівносильно пачці сигарет;

 • нема потреби міняти спіраль, вату, дозаправляти картридж – досить встановити предзаправленний блок;

 • завдяки мініатюрному розміру та ергономічному форм-фактору, пристрій можна носити з собою – легко поміститься у кишеню куртки, штанів, сумки;

 • не потрібно вникати у принцип роботи пристрою – гаджет позбавлений кнопок, і спрацьовує від затягування;

 • якщо використовувати гаджет згідно з інструкцією, користувач не зіткнеться з протіканням та помилковими спрацьовуваннями системи;

 • можна заряджати як від розетки, так і від Power Bank; якщо у більшості модів потрібно використовувати знімні батареї, JUUL має вбудований надійний та безпечний акумулятор.

 

Як працює JUUL?


Е-сигарета JUUL складається з двох основних частин: корпусу та картриджа. Щоб почати парити, досить:
Витягти пристрій з коробки та поставити на зарядку (при необхідності).
Встановити в спеціальну виїмку на корпусі картридж – виробник пропонує кілька варіантів зі смаком м'яти, ментолу, тютюну тощо.


Зробити кілька затяжок. У картриджі Джул встановлена металева спіраль з заправленою в неї бавовною. Коли користувач робить затяжку, спіраль нагрівається та починається процес випаровування рідини. Вейпер отримує порцію щільної пари з приємним смаком.

На девайсі немає кнопок, які відповідають за включення і виключення. За активацію відповідає чутливий датчик, що реагує на силу затягування. Також передбачений індикатор живлення, який вкаже на місткість АКБ:

 • зелений – пристрій заряджено;

 • жовтий – менше ніж 50% заряду;

 • червоний – менше ніж 20%, гаджет необхідно зарядити.

 

Як користуватися картриджами для Juul


Для використання девайса не потрібно постійно купувати рідину або шукати витратні матеріали. Покупцям доступні вже готові сети – в упаковці присутні 4 заправлених на заводі картриджа. Кожен упакований герметично, тому ймовірність того, що всередину проникне бруд, волога прагне до нуля. Парильнику необхідно витягти предзаправленний блок і встановити в е-сігарету – про успішний процес повідомить неголосне клацання, загориться індикатор живлення.

 

Як перезаправити Джул


На жаль, компанія не випускає перезаправні картриджі JUUL, але при необхідності в них можна залити свою рідину. 

Для цього:

 • Зніміть верхню частину. Це сама проблемна частина перезаправки. Для швидкого зняття знадобиться твердий тонкий предмет, яким необхідно зачепити мундштук.
   

 • Вийміть гумовий ущільнювач. Для цього підійде, наприклад, зубочистка.
   

 • Заповніть місткість рідиною на сольовому нікотині, уникаючи попадання крапель в центральний повітропровід.
   

 • Вставте гумовий ущільнювач і мундштук.

Таким чином перезаправити картридж можна кілька разів. Він не придатний для надмірно довгого використання, бо зношується спіраль і бавовна.

Якщо перезаправляти оригінальну ємність немає бажання, користувач може звернути увагу на картриджі інших виробників, які підтримують роботу в поєднанні з ДЖУЛ.

Але ми не рекомендуємо робити ані те, ані інше, бо гарантувати правильну та безпечну роботу пристрою у такому випадку буде неможливо.

 

З чого складається набір JUUL для вейпа


Пристрій поставляється в мінімалістичній коробці білого кольору. Всередині покупець знайде:

 • акумуляторний блок;

 • зарядний пристрій;

 • інструкцію.

Разом з ДЖУЛ необхідно придбати упаковку з розхідниками, щоб оцінити його переваги відразу після покупки.

 

Переваги ДЖУЛ


ДЖУЛ є гарною альтернативою одноразовим електронним сигаретам і класичним бокс-модам з наступних причин:

 • JUUL – оптимальний баланс бездоганної якості виконання і розумної вартості.

 • Стильний, легкий, універсальний девайс однаково добре підходить чоловікам і жінкам.

 • Працює в поєднанні з рідиною на базі сольового нікотину, який піддається багатоступінчастому очищенню.

 • Нескладно використовувати – немає кнопок, легка заміна випарної камери, не потрібно обслуговування – спрацьовує від тяги.

 • Пропонує MTL-затяжку – помірно туга, що повторює сигаретну.

 • Великий асортимент смаків: освіжаючі м'ята і ментол, солодка ваніль, насичений тютюн, екзотичний огірок.

 • Прокладки в мундштуці перешкоджають проливанню рідини, захищають від попадання крапель в порожнину рота.

 • Продукує теплий, щільний, помірно солодкий пар, дозволяючи отримувати задоволення від процесу паріння.

 • Легко купити витратні матеріали – представлені в інтернет-магазині «Сигарний Дім Фортуна» за офіційною ціною.

 

Продукція JUUL: причини популярності

 

Продукція JUUL розробляється одноіменним американським брендом. Компанія використовує передові технології та високоякісні матеріали, при створенні POD-систем враховує запити курців, які бажають швидко та максимально легко відмовитися від куріння сигарет. Компактні, надійні, стильні ДЖУЛ – важливий крок на шляху боротьби з тютюновою залежністю!

Один з плюсів девайса від американського бренду – вплив на організм. Деякі вейпери вважають, що якщо у картриджі міститься обсяг нікотину, який замінює пачку сигарет, то і шкоди він завдає стільки ж. Річ у тому, що у тютюновому димі міститься понад 2000 шкідливих елементів, які нарівні з нікотином завдають шкоди легким та всьому організму. У JUUL відсутні будь-які продукти горіння, здатні негативно впливати на стан здоров'я. Більш того, досить зробити 3-4 затяжки, щоб задовольнити потребу організму в нікотині.

Пристрій працює на основі надійної електроніки. У гаджеті передбачена система захисту від короткого замикання, перепадів напруги. Тому, використовуючи його, власник може бути впевнений, що в його руках – безпечний девайс.

Саме ці фактори роблять гаджет популярним в США та інших країнах світу.

Купити JUUL в Україні ви можете в інтернет-магазин «Сигарний Дім Фортуна». Пропонуємо широкий перелік продукції виробника зі швидкою доставкою у будь-яке місто країни.

 

Немає товарів

Вгору