Одноразова електронна сигарета – це невеликий випарник без дозаправки. Використовується як «пробник» вейпу для початківців та людьми, які кидають палити. Також, одноразові сигарети застосовуються тими, хто не хоче дбати про підзарядку, догляд та заміну рідини пристрою.

Купити подібні пристрої можна у відповідних інтернет-магазинах. На відміну від стандартних вейпів – одноразовий аналог перестає працювати, якщо жижа закінчилася. Різні смаки рідин до одноразової сигарети можуть іти як з нікотином, і без. Середня міцність нікотину в таких електронних сигаретах – від 5%. Кожна модель випарника має різну тривалість ширяння. Підбиваючи підсумки 2021 року, було складено список найкращих виробників у цій ніші за версією «Сигарний Дім Фортуна»:

ТОП найкращих одноразових сигарет 2022:

 

1. Elf Bar


Працює на сольовій рідині з нікотином міцністю 5%. Особливість випарника полягає у простому корпусі – на ньому немає кнопок, затягування відбувається автоматично. У комплекті йде акумулятор, залежно від моделі на 550 або 850 мАг. Об'єм картриджа становить 3,2 або 4,8 мл. Найвідоміші моделі – 550, 850, Crystal.

Переваги:

 1. Не потребує заряджання;
 2. Мінімалістичний дизайн з широкою палітрою кольорів;
 3. Багатий вибір смаків (фрукти, ягоди, мікси, напої, десерти та тютюн).

Недоліки:

Вистачає на 2 – 3 дні активного використання (800 – 1500 затяжок).

Бренд ElfBar є на ринку з 2018 року. Виробник заявляє, що його товари відрізняються безпекою, чистим смаком та можливістю ширяння без перегріву.

2.  BalMy


Одноразова система з потужністю акумулятора 400 мАч. Фортеця сольової рідини, як і ElfBar – 5%, об'єм картриджа – 2,2 мл. Має схожий із попередньою моделлю вибір жиж, відрізняється лише своєю ненав'язливістю смаку – він не такий яскравий, тому швидко не «приїдається». Найбільш популярна модель BalMy 500. Після неї йдуть: D600, D800, D100, DB 1300.

Переваги:

 1. Більш широкий мундштук, який дозволяє робити затяжку вільніше, подібно до кальяну;
 2. Для любителів ненав'язливих уподобань – приглушений аромат рідини;
 3. Компактний розмір.

Недоліки:

Немає можливості вибору об'єму картриджа – вистачає на 500 затяжок.

Компанія BalMy створена у 2011 році, позиціонує себе як виробник якісної продукції одноразових електронних сигарет та вейпів. Займаються розробкою нових, безпечніших пристроїв, стежать за світовими трендами у світі випарників.

3. HQD


Найбільш відома модель – HQD Cuvie з потужністю акумулятора 280 мАг. Розрахована на 150 затяжок. За нею йдуть HQD Plus та HQD Maxim. Перший варіант має батарею в 950 мАг, дозволяє зробити 1200 затяжок. Другий – у 280 мАг на 500 затяжок. Виробник випускає продукцію із 2015 року. У лінійці смаків є традиційні – фруктові, ягідні, з ароматом десертів і напоїв. Так і незвичайні – з ароматом енергетика чи гавайського туману. За словами компанії, їхня основна мета – дати здорову альтернативу курінню для активних курців, допомогти їм перемогти психологічну та фізичну залежність.

Переваги:

 1. Широкий вибір моделей, що відрізняються за ємністю акумулятора;
 2. Доступна ціна;
 3. Незвичайні уподобання.

Недоліки:

Не було виявлено, що єдиний мінус, як і у всіх електронних сигаретах – іноді викликають ще більшу залежність. Це пов'язано з великим вмістом нікотину в рідині, приємним смаком, відсутністю першіння у горлі. Зазвичай ті, хто намагається кинути палити, переходять на рідини без нікотину або зовсім припиняють куріння, або ширяють.

4. Barz


Система, що працює на сольовій рідині з 5% нікотину. Місткість акумулятора - 280 мАч розрахована на 300 затяжок. Об'єм картриджа – 1,3 мл. Відповідно до заяви виробника, один пристрій має споживаний ресурс на одній пачці сигарет. Компанія існує з 2014 року, пропонує продукти преміальної якості за доступними цінами.

Переваги:

 1. Підходить для перших спроб вейп;
 2. Компактність.

Недоліки:

 1. Невеликий обсяг бака, розрахований на невелику кількість затяжок;
 2. У лінійці існує лише 11 смаків (фруктові, м'ятні, з ароматом коли).