Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Картриджі RELX

Картриджі RELX


Тютюнові вироби поступово йдуть із ринку. Їм на зміну приходять одноразові електронні сигарети та POD-системи. POD-системи заряджаються картриджами. У картриджі міститься нікотин, ароматична добавка та інші компоненти. Після використання картридж утилізується.


Про бренд RELX


Торгова марка RELX з'явилася у 2018-му році. Після півтора року роботи компанія вийшла на ринок у 40 державах світу, запропонувавши там свої електронні сигарети та картриджі. Цікавий факт: засновниця бренду колись входила до ради директорів Uber.


Скільки нікотину у картриджах RELX?


Кількість нікотину в кожному картриджі - 5% (приблизно дорівнює 50 мг/мл). Хоча у пристрої RELX і місткий бак на 2 мл, але щоб парити і не замислюватися, бажано купити картриджі заздалегідь. Таким чином, користувач зможе зробити близько 800 затяжок. Якщо порівнювати з пачками сигарет, один цикл роботи вейпу дорівнює чотирьом пачкам сигарет.


Термін служби батареї RELX


Картриджі RELX дозволяють працювати пристрою без заряджання приблизно 24 години. І це за умови, що користувач ширяє досить інтенсивно. Якщо інтенсивності немає, пристрій може працювати на одній зарядці протягом 2-3 діб.


Змінні картриджі Relx


Щоб не відчувати гар від використання вейпу RELX, потрібно періодично перевіряти картридж і міняти його. Так POD-система RELX дає можливість користувачеві насолоджуватися різними ароматами.


Які смаки можна пробувати?


Картриджі, якими заправляється POD-система Реклс мають різноманітні смаки та аромати. Почати можна із класичного м'ятного смаку. Для тих, хто не любить морозну свіжість, є велика кількість альтернатив:

  • манго
  • банан
  • виноград
  • кола.
  • персиковий чай
  • кавун
  • морозиво та інші смакові відтінки


Фірмовий картридж RELX та його переваги


Знімні картриджі люблять за безумовні переваги. Під час встановлення картриджа та використання немає патьоків. Ними зручно користуватися одразу, не потрібно вивчати мануал. Завдяки високотехнологічним рішенням смак залишається насиченим довго.

Переваги покупки у компанії «Сигарний дім Фортуна»


Якщо купувати електронні сигарети, то у «Сигарному Будинку Фортуна». Покупця чекає багато плюсів:

  • Низька вартість.
  • Великий вибір ароматів.
  • Доставка по всій Україні.

Вейпи RELX з'явилися на ринку нещодавно, але вже встигли здобути довіру користувача. Змінний картридж з одним з ароматів робить експлуатацію девайсу легкою та комфортною.

Немає товарів

Вгору