«Сигарний Дім Фортуна» представляє нові сигари Macanudo Inspirado Green

Суперуспішна історія сигар Macanudo Inspirado почалася в 2014 році зі сміливого експерименту, натхненного (саме так, «натхнення», і перекладається її назва) тютюном з Гондурасу. У 2020 році команда Scandinavian Tobacco Group представила Macanudo Inspirado Green, новий напрям в історії розвивається бренду.

Створюючи ці сигари, блендери вирішили віддати данину поваги тютюну з Бразилії. Вперше в лінійці Inspirado використаний потужний, що запам'ятовується бразильський лист сорту Arapiraca. Саме він прикрашає сигару, прекрасно контрастуючи з зеленою коробкою і бантами, що символізують Бразилію. Для створення не надто міцного, але «смакового» землисто-шкірястого профілю творці вирішили підтримати цей покрив тютюном з Колумбії темного, але неміцного та ароматного сорту Carmen Cubita. За солодкуваті кедрові аромати еволюції відповідає домініканський тютюн Piloto Cubano. А як сполучний лист вирішено було вибрати тютюн з Індонезії.

У результаті вийшла не зовсім традиційна для марки потужна сигара з яскравим гіркувато-солодкувато-солонуватим смаковим профілем, досить міцна, і як завжди - ідеально скручена на фабриці компанії в Домініканській Республіці.

 

 

 

Сигара Macanudo Inspirado Green Robusto ( «Маканудо Інспірадо Грін робуста»)


Повнотіла сигара з потужним, але нерізким смаком, в якому чітко проявляються землисті, шкірясті тони, розфарбовані тонами білого перцю, солодкими спеціями, відтінками кедрового дерева і легкої солодкості тростинного цукру.

Виробник
Scandinavian Tobacco Group, General Cigar Dominicana
Країна-виробник
Домініканська Республіка
Покривний лист
Бразилія
Сполучний лист
Індонезія
Наповнювач
Колумбія, Домінікана
Міцність
Середньо-міцна (4 из 5)
Довжина, см
12,7
Діаметр, см
2,06
Діаметр, RG
52
Формат
Robusto
Час куріння, хв.
60
Кількість у пачці, шт.
25
Ціна за штуку, грн.
355-00

Сигари Macanudo Inspirado Green представлені в бутиках «Сигарний Дім Фортуна», а також онлайн. Наша компанія є ексклюзивним дистриб'ютором сигар Scandinavian Tobacco Group в Україні.