POD система або вейп


Нещодавно почали масово використовуватися електронні сигарети. Багато курців, які раніше намагалися кинути подібну звичку безуспішно, почали використовувати відповідні пристрої для поступової відмови від куріння. Винайдено пристрої компанією Ruyan з Гонконгу в 2003 році. З того часу електронні пристрої для куріння почали продавати по всьому світу. Спочатку – в інтернет-магазинах, а пізніше потрапили до спеціалізованих магазинів, у тому числі й в Україні. При використанні правильного дозування подібна сигарета дозволить вгамувати бажання покурити.

 


Призначення електронних сигарет


Такий пристрій, як електронна сигарета, відрізняється в першу чергу принципом дії – замість диму на виході виходить пара, у складі якої є харчові добавки:

 • дистильована вода;
 • ароматизатори;
 • пропіленгліколь;
 • гліцерин.


На відміну від звичайного тютюнового диму, пара не містить більше двох тисяч шкідливих сполук, здатних пошкодити легені, пожовчити пальці та зуби. Інші переваги електронних сигарет:

 

 • відсутні смоли;
 • можливість регулювати дозу нікотину, що надходить із сигарети, дозволяючи зменшувати її аж до повної відмови;
 • пристрій є безпечним при покупці у перевіреного постачальника.


Якщо ви зібралися кинути куріння звичайних сигарет, її електронний варіант допоможе повністю відмовитися від звички або значно скоротити кількість сигарет, що викурюються, в день. Для пристроїв також доступні безнікотинові картриджі та рідини.

 

POD системи: які бувають


POD системи є пристроєм для куріння з вантажним відсіком, призначеним для відділення від носія. Також в системі є акумуляторний відсік, де знаходиться картридж з курильною сумішшю. Існують системи таких типів:

 • з випарюванням нікотину із рідини;
 • прогрівання тютюну до 350 градусів, що дозволяє виділити пари, що містять нікотин.


В POD систему рідина може додаватися до виходу спіралі з ладу. Далі потрібно міняти спіраль. Стандартний термін експлуатації варіюється в межах кількох тижнів або місяців в залежності від використовуваних сумішей та інтенсивності експлуатації. Придбати можна обидва типи систем. Основна перевага використання POD полягає у відсутності зайвих налаштувань. Пристрої призначені для тих, хто хоче просто покурити.


Що таке вейп?


Ще однією альтернативою звичайним сигаретам є вейпи, що є пристроями, що доставляють нікотин через ширяння замість горіння. Стандартні пристрої складаються з таких частин:

 • батарейний блок із налаштуваннями або без них;
 • атомайзер, куди заливається рідина, яка випаровуватиметься назовні при роботі нагріваючих елементів.

 

Вейп може бути виготовлений у вигляді електронного або механічного мода. У першому випадку пристрій має складні електронні компоненти з можливістю вибору режиму ширяння. Другий варіант відрізняється простотою, але його рекомендують лише досвідченим вейперам, які звикли до ширяння. Ще один тип пристроїв для вейпінгу нагадує зовні сигари. Ціна таких пристроїв вища за інші різновиди, через що продукт вважається нішевим у порівнянні з вейп-модами.


Різниця між вейпом та POD системою


POD-и з'явилися як «відповіді» на недоліки вейпів, до переліку яких входять:

 

 1. Відкритість форм для вливання рідини призводила до того, що додавали всередину і інші речовини. Поди використовують закриті картриджі зі стабільним ароматом;
 2. Громіздкість. Поди дозволили зменшити конструкції завдяки використанню сольового нікотину;


Потрібно більше викурити, щоб отримати потрібну дозу нікотину. POD усуває і цей недолік - вистачить чотирьох-п'яти затяжок.
"Сигарний Дім Фортуна" пропонує курильні суміші та пристрої для їх вживання. У вашому розпорядженні тютюн різних сортів, здатних задовольнити уподобання будь-якої людини. Вивчайте наш інтернет-магазин, щоб вибрати потрібні товари, після чого оформити замовлення та отримати замовлення, не виходячи з дому. Товари для куріння підходять як для тих, хто бажає позбавитися звички курити звичайні сигарети, так і для тих, хто просто є поціновувачем.