«Сигарний Дім Фортуна» представляє нові сигари з Гондурасу Zino Nicaragua

Зіно Давідофф був авантюристом та піонером у світі сигар. Він любив відкривати собі нове і насолоджуватися життям повною мірою. Натхненні його індивідуальністю, блендери компанії Davidoff of Geneva розробили лінійку сигар, яка відбиває дух Зіно, прагнення насиченого життя великого гуру.

Едвард Саймон, директор з маркетингу компанії, так говорить про нові сигари: «Новий бренд Zino натхненний людьми, які сповідують активний спосіб життя і відкриті новим враженням, керовані досвідом, неупередженістю та непохитною цікавістю. Зіно Давідофф сам був невтомним піонером тютюнового світу, і коли він почав вчитися і вирушив набувати неоціненного досвіду в далекі країни, йому було лише 19 років. Створюючи новий бренд сигар Zino, ми прагнули віддати належне пристрасті до відкриття Зіно та його вміння жити справжнім моментом, і ми дуже задоволені результатом. Суміш нових сигар Zino обов'язково сподобається тим, хто шукає землисті смакові характеристики із прянощами та деякою насолодою»

davidoff-edward-simonfc

Едвард Саймон, CMO Oettinger Davidoff AG

Нова лінійка присвячена країні, яка продовжує набирати популярності в афісіонадо всього світу. Саме нікарагуанський тютюн став відправною точкою у створенні мішки, хоча виробники вирішили відійти від ідеї створити пурос. Як покрив використовується Connecticut Shade з Еквадору, сполучний лист - рідкісний нікарагуанський сорт Semilla 56, взятий з рівня Seco. У наповнювачі також мирно вживаються цілі тютюнові листи з різних країн – тютюн з острова Ометепе в Нікарагуа, з регіонів Оланчо та Ямастран у Гондурасі, а також домініканські сорти San Vicente та San Vicente Mejorado. Листя з Гондурасу та Нікарагуа взято з рівня Visus, домініканський тютюн зібраний із рівня Seco.

blend

В результаті вийшла дуже незвичайна, але при цьому чудово збалансована мішка середньої міцності, яка обов'язково порадує любителів нових відчуттів. Причому зовсім необов'язково дорога смаку буде прямою і нудною лінією між пунктами A і Б, вона може бути звивистою і насиченою абсолютно новими несподіваними поворотами, і продовжуватися до кінця – від A до Z (саме ця перша літера імені Зіно зображена на банті).

az

Оформлення і навіть пакування також кажуть, що ці сигари будуть ідеальними супутницями під час захопливих подорожей. Ми бачимо елементи нікарагуанського ландшафту, яскраві фарби та простий, але дуже стильний бант. Цікаво, що присвячена країні 40 вулканів сигара скручена у Гондурасі на фабриці Diadema Cigars de Honduras S.A.

Особливої уваги варто приділити оригінальному пакуванню на 4 сигари, яке чудово зберігає вологість. І це разом з доступною ціною ще дві важливі причини взяти нові Zino із собою, посиливши яскраві враження від досліджень та відкриттів!