Різниця між міні-сигарами та сигарами

Міні-сигари — це гармонічне поєднання сигари і сигарети. За характеристиками вони більш подібні до сигар машинної скрутки. Міні-сигара складається з натуральної тютюнової оболонки (рідше — цільний лист, в основній масі — гомогенізований), щільно заповненої різаним тютюном. Для дам міні-сигари варті уваги як легший аналог сигар.

Чим відрізняються міні-сигари від сигар:

 • Компактніший формат.

 • Підрізаний кінчик.

 • Поширене використання фільтру.

 • Збагачення різноманітними ароматичними компонентами (сигари ароматизують дуже рідко).

 Чим відрізняються міні-сигари від сигарет:

 • Наповнювач ріжуть тоншими смужками.

 • Набивка має більшу щільність.

 • Підвищена концентрація нікотину.

 • Тютюнова оболонка (в сигарет - з льняного паперу).

Правила куріння міні-сигар та сигар майже ідентичні — потрібно насолоджуватися, смакуючи  запашний дим, не втягуючи його до легень. Добрий асортимент якісної продукції варто шукати в профільних магазинах. Великий вибір міні-сигар представляє компанія «Сигарний Дім Фортуна».

Міні-сигари з фільтром

Міні-сигари та сигарети з фільтром мають спільну рису — це своєрідний «буфер» з ацетатного волокна для затримування смол. В США цей вид заведено називати «little cigars» («міні-сигари»). Такий тютюновий виріб — найкращий дебют для початківців без досвіду куріння. Для прихильників сигарет потрібно налаштуватися і відчути, як правильно курити міні-сигари. Тільки так вдасться бездоганно опанувати нову техніку і досягти справжньої насолоди.

Міні-сигари потрібно курити без затягування. Тим, хто полюбляє сигарети, такий спосіб може здаватися незвичним. Для звикання можна керуватися таким алгоритмом: третину міні-сигари вжити звичним способом, а решту — смакувати в роті, як хороший коньяк чи віскі.

Міні-сигари без фільтра

Міні-сигари без фільтра гарантують максимальну насолоду міцністю та ароматом тютюнових купажів. Формат сподобається знавцям сигар, що звикли до багатого смолами й нікотином диму. Єдина відмінність процесу лише в тому, що міні-сигари швидше викурюються.

Дим міні-сигар без фільтра не призначений для глибокого вдихання. Тим хто віддає перевагу сигаретам, рекомендують починати з виробів з фільтром. Після опанування нової техніки можна переходити до продукції, максимально наближеної до справжніх сигар.

Загальні поради щодо куріння міні-сигар

Міні-сигару тримають між великим та вказівним пальцями. Для прикурювання кінчик підносять до вогню, щоб повільно нагріти без загоряння. Дим можна видихати через ніс чи випускати з рота, вдихаючи носом.

Ритуал куріння міні-сигари повинен проходити неквапливо в спокійній обстановці. Оригінальні купажі, нерідко приправляються запашними ароматизаторами, призначені для тривалої, неспішної насолоди терпко-пряною грою смаку.

Цей тютюновий продукт стає ідеальним супутником для дружньої компанії, що зібралася за келихом улюбленого напою. Куріння похапцем чи паралельно з іншими справами не приносить очікуваного задоволення.

Відомі міні-сигари Black Devil

 

Міні-сигари з фільтром Black Devil («Чорний диявол») — розробка голландської компанії  Heupink&Bloemen Tabak. З часу появи в Європі на початку 2000-х, вони здобули безліч шанувальників. Брутальна назва не позбавляє продукт симпатичності, адже грізного диявола на пачці зображає грайливе чортенятко. Цікавий нюанс — міцність вмісту не залежить від кольору  упаковки. Чорна пачка — це менш міцна суміш, а світла — більш насичена.  

В основі міні-сигар — суміш American Blend з акуратною нарізкою і середньою щільністю набивки. Помірна ароматизація не залишає неприємного нудотного відчуття. Міні-сигари вирізняються стильним і впізнаваним дизайном. Чорний колір оформлення, доповнюється  контрастним золотим написом на фільтрі й розділювальною смужкою в тон.

Популярні сорти Black Devil:

 • Black — чорна пачка, без аромату, міні-сигари помірної міцності з чудовим смаком добірного тютюну.

 • Vanilla Flavour — з ванільним ароматизатором. Трохи міцніші від попередніх міні-сигар, з пікантною ледь вловимою ванільною ноткою, котра тонко підкреслює вишуканий смак кращих сортів тютюну.

 • Chocolate Flavour — з шоколадним ароматизатором. Дует міцного тютюну в поєднанні з чорним шоколадом створює феєрверк вражаючих смакових відтінків.

На нашому ринку продукт з’явився нещодавно, але вже зібрав клуб поціновувачів. На думку багатьох — це відмінна заміна легендарних міні-сигар «Капітан Блек».