обрезка сигары

Тютюнова продукція магазину "Сигарний Будинок Фортуна" пропонує широкий асортимент якісних виробів від світових виробників. На вибір споживачів представлені колекції, зроблені на Кубі, в Мексиці і Домініканській республіці. Вироби машинного і ручного складання відрізняються діаметром і форматом, смаковими характеристиками і м'якістю. У нашому магазині усе необхідне для курців, включаючи високоякісні пристосування і аксесуари. Консультанти магазину розповідять як обрізувати сигари, який інструмент знадобиться.

Навіщо обрізувати сигари?

Грамотна підготовка перед ритуалом паління дозволить насолодитися різноманіттям і неповторним смаком. Запечатаний кінчик витоли з покривного листа надійно утримує разом тютюнове листя начинки. Навіщо сигари обрізують - щоб акуратно видалити частині голівки, які бувають закруглені у прямих витол і прагнучі до конуса, - у фугурадос. Велике значення має чистота зрізу, оскільки недбалість може привести до розмотування конструкції під час паління, попаданню тютюну і фрагментів начинки в ротову порожнину. Регулярна практика з використанням спеціального інструментарію і певної вправності дозволить перетворитися з простого курця в досвідченого афісіонадо.

Чим обрізати сигари?

 

Обрізання сигар виконується за допомогою спеціальних інструментів:

 • Гільйотина - популярний інструмент з лезами, які рухаються по напряму один до одного. Шапочка вітоли розміщується в отворі, вирівнюється, після чого плавними рухами обрізується.
 • Ніж - має спеціальний отвір в ручці для розміщення кінчика. Гострий ніж швидко і акуратно обрізує кінчик шапочки.
 • Ножиці - спеціальний інструмент із закругленими і потовщеними лезами. Гострі краї дуже точно зрізують шапочку, без розриву і м'яття. Процедура проводиться упевненими рухами, по заздалегідь наміченій лінії.
 • Пробійник - спеціальний інструмент з круглим і гострим кінчиком для того, що проробляє отвору. Ця конструкція не використовується для сигар великих форматів. Оскільки отвір невеликий, то при розкурюванні доводиться докладати зусилля. До переваг відноситься: компактні розміри, доступна ціна, рівні зрізи.

При виборі аксесуарів слід приділити увагу якості матеріалу, з якого моделі виготовлені. Леза мають бути гострими, з міцного металу. Дешеві моделі швидко тупляться, рвуть покривний матеріал.

 

Як правильно обрізувати сигари?

 

Спеціальна шапочка, що закриває місце початку паління, є у багатьох вітол. Основна функція - надійний захист від негативної зовнішньої дії, попадання всередину пилу і відволожується тютюну. Місце обрізання дуже просто визначити: від краю шапочки слід відступити декілька міліметрів і акуратно обрізувати. Тонка смужка, що залишилася в результаті, не дозволить вмісту розгорнутися.

Паління сигар є особливим ритуалом, кожен етап якого грає важливе значення. Рекомендується заздалегідь вибрати і купити необхідні пристосування, щоб виконати обрізання. Для піджига і прикурювання використовуються класичні сигарні сірники, або запальнички на природному газі без запаху з турбированным розжигом.

Грамотно обрізувати і розкурити сигару - означає насолодитися ароматним димом і добре відпочити. Спеціально підібрані під тютюнову продукцію напої дозволять розкритися аромату і смаку сигар різних марок.

Відмінність міні-сигар від сигарет

Міні-сигари - своєрідний гібрид сигари та сигарети. По складу вони більше схожі на машинну сигару. Цей вид тютюнової продукції є оболонкою з тютюнового листа (рідше цілісною, набагато частіше - гомогенізованою), щільно набитою різаним тютюном. Їх вважають непоганою альтернативою сигар для пані.

Відмінності міні-сигар від сигар:

 • Істотно менший розмір.
 • Обрізаний кінчик.
 • Нерідко - наявність фільтру.
 • Додавання ароматизатора (сигари ароматизувати не прийнято).

Відмінність міні-сигари від сигарет:

 • Нарізка тютюну в наповнювачі значно тонша.
 • Щільніше набивання.
 • Підвищений вміст нікотину.
 • Оболонка складається з тютюну (у сигарет - з льняного паперу)

Правила паління міні-сигар аналогічні палінню сигар - їх дим не втягують в легені, насолоджуючись смаком і ароматом. Хорошу продукцію можна знайти в спеціалізованих магазинах. Великий вибір міні-сигар представлений в компанії "Сигарний Дім Фортуна".

 

Міні-сигари з фільтром

 

Міні-сигари з фільтром схожі на аналогічні сигарети тим, що забезпечені специфічною "заглушкою", з ацетатного волокна, затримуючої смоли. У США їх називають "little cigars" ("міні-сигари"). Такі міні-сигари - найкращий дебют для тих, хто раніше зовсім не палив або віддавав перевагу сигаретам. При переході з останніх треба відчути, як правильно палити міні-сигари, досконало освоїти нову техніку, щоб отримувати справжнє задоволення.

Міні-сигари слід палити не затягуючись, що спочатку важко для любителів сигарет. На перших порах допустимо викурювати третину звичним чином, а дим частини, що залишилася, як годиться, смакувати у роті, як хороший коньяк або віскі.

 

Міні-сигари без фільтра

 

Міні-сигари без фільтра дозволяють сповна насолодитися міцністю та ароматом тютюнової суміші. Цей варіант оцінять прихильники сигар, звичні до достатку смол і нікотину в димі. Їх не треба учити правильному палінню міні-сигар - процес нічим не відрізняється, хіба що викурюються ці тютюнові вироби швидше.

Дим таких міні-сигар не призначений для вдихання всередину. Тому поціновувачам сигарет перед тим, як переходити до продукції, максимально наближеної до справжніх сигар, слід відточити нову техніку на виробах з фільтром.

 

обрезка сигары

Загальні рекомендації після паління міні-сигари

Міні-сигару тримають великим і вказівним пальцем. Прикурювати слід, не підносячи близько до вогню, нагріваючи кінчик, але уникаючи горіння. Дим можна видихати через ніс або випускати з рота, вдихаючи носом.

Міні-сигари палять повільно, в спокійній обстановці - їх купаж, нерідко приправлений ароматизатором, призначений для тривалого, неквапливого смакування терпко-пряного смаку. Цей тютюновий продукт ідеально поєднується з компанією хороших друзів і келихом улюбленого напою. Паління похапки, на ходу не принесе задоволення.

Популярні міні-сигари Black Devil

 

Міні-сигари з фільтром Black Devil ("Чорний диявол") - продукт голландської компанії Heupink&Bloemen Tabak. У Європі вони з'явилися на початку нульових років і давно набули безлічі прихильників. Попри брутальну назву, пачка виглядає досить мило, завдяки симпатичному бісику, що зображує грізного диявола. Цікавий нюанс - колір пачки не вказує побічно на міцність вмісту. Міні-сигари в чорній пачці менш міцні, чим у світлих.

Наповнювач міні-сигар - мішка American Blend, нарізка акуратна, набивання помірної щільності. Ароматизація - в міру, без відчуття нудотності. Міні-сигари відрізняє показний і впізнаний дизайн - вони повністю в чорному кольорі, на фільтрі контрастний золотистий напис і розділова смужка в тон.

Популярні сорти Black Devil:

 • Black - чорна пачка, не ароматизовані, досить міцні міні-сигари з чудовим смаком натурального відбірного тютюну.
 • Vanilla Flavour - з ванільним ароматизатором. Дещо міцніше за попередній сорт, ледве уловимий аромат ванілі вносить пікантну ноту, вишукано підкреслюючи благородний смак кращих сортів тютюну.
 • Chocolate Flavour - з шоколадним ароматизатором. Феєрверк яскравих смакових відтінків, що запам'ятовуються, - міцний тютюн, щедро присмачений чорним шоколадом.