Вугілля для кальяну: яким буває та як вибрати?


Для оптимального процесу куріння кальяну важливо розбиратися не лише у тютюні, а й у вугіллі. Якщо ви недооцінюєте його важливість та вплив на смак і димність, значить, настав час дізнатися про кальянний вугілля більше.

 

Різновиди кальянного вугілля


Основна класифікація вугілля для кальяну торкається його походження. Вирізняють такі види:

  • Дерев'яний. Для його виробництва застосовують натуральну деревину не смолистих порід. Він розігрівається до температури 450-550°З допомогою електричної плитки чи вогні турбозажигалки. Тління деревного вугілля для кальяну супроводжується виділенням тонкого та приємного аромату, який особливо високо цінується серед гурманів у кальянному світі.
  • Кокосове. Виготовляється з кокосової шкаралупи, тліє за більш високої температури порівняно з попереднім видом – близько 600-700°С. Не надає негативного впливу на смак тютюну, не виділяє сірки та інших шкідливих речовин, оскільки є повністю натуральним продуктом. Для розігріву використовується турбозапальниця або електроплитка.
  • Швидко спалахує. Являє собою пресовану суміш із деревного вугілля та хімії у вигляді селітри або сухого спирту. За рахунок такого складу спалахує набагато простіше і швидше, ніж кокосовий і деревний види. Достатньо потримати кубики над полум'ям протягом 15-20 секунд, і можна розкурювати кальян. У цьому головний плюс.

Останні роки популярність набирають так звані «електричні вугілля». Вони зібрані з нагрівальної спіралі та помпи, що створює потік повітря. Плюси: необмежена тривалість «тління», відсутність диму та шкідливих викидів вуглекислого газу, немає необхідності розпалювання.

 

Як зробити правильний вибір?


Головне – не заощаджуйте. Намагайтеся купувати деревне або кокосове вугілля, тому що вони не впливають на організм людини, тому що мають на 100% натуральний склад. Довіряйте великим і перевіреним брендам, таким як QOCO Turbo, Crown, Coco Loco, Сигарний Дім Фортуна та іншим. Вугілля, що швидко спалахує, рекомендується використовувати якомога рідше і бажано тільки при курінні на відкритому повітрі, щоб мінімізувати вплив хімії на організм.

Незалежно від того, яке вугілля вам підходить, ви знайдете його в каталозі інтернет-магазину «Цигарний Дім Фортуна». Також ми продаємо чаші для кальянів, тютюн, комплектуючі та аксесуари. Ми низькі ціни, швидка доставка, гарантія якості. Не відкладайте – замовляйте вже зараз.