Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Курильні трубки і аксесуари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Трубки та аксесуари


Куріння трубки - це невмируща класика традиції куріння. Трубка була відома людству ще з 10 століття до нашої ери. Раніше куріння трубки традиційно вважалося доступним тільки для людей з високим достатком і статусом в суспільстві, але на даний момент це доступно кожному.

Пристрій трубки


За весь час існування трубок, вони дуже змінилися відносно свого первісного вигляду, але суть залишилася та ж.

Засновані складові: мундштук, чаша і безпосередньо тютюн.

  • Чаша - місце, куди закладається тютюн, а якщо точніше то тютюн закладається в тютюнову камеру, яка знаходиться в чаші. Класична чаша представлена ​​в закругленою широкою формі. Після чаші зазвичай розташовується тютюнова камера.
  • Тютюнова камера - може мати різні форми: циліндричну, конусоподібну або інші, діаметр на виході близько 2 см, глибина може досягати до 4 см. Тютюнова камера переходить в димовий канал, це спеціальний простір, через яке дим потрапляє до курця.
  • Чубук - це частина трубки, яка знаходиться між чашею і мундштуком. Це не обов'язкова частина курильної трубки.

В асортименті магазину тютюнових виробів "Сигарного Діму Фортуна" представлено кілька виробів без чубука. Далі чубук з'єднується з мундштуком, ця деталь може бути як знімною, так і складати єдине ціле з виробом.

  • Мундштук - вузька частина тютюнової трубки, яку використовують при палінні. Різноманітність тютюнових трубок: В залежності від дизайнерських особливостей трубок, вони діляться на 2 класу класика і фріхенд. Трубки-фріхенд - це вироби довільної форми, в асортименті магазину "Сигарний Дім Фортуна" є наприклад трубки таких форм: собака, лев, ведмідь і інші.

До класичних трубках відносяться такі типи трубок:

  • Більярд - модель витягнутої форми, з ледь помітним звуженням вгорі. Чімні - чаша і міцність нагадує циліндр, лише ледь-ледь звужений до верху.
  • Канадка - дана модель ніж те схожа на більярд, але має укорочений мундштук і довгий чубук, найчастіше витягнутий овалом.
  • Бульдог - вироби з чашею з високим ромбоподібним профілем, іноді з насічками на ній, і цибухом з ромбоподібним перетином.
  • Яблуко, томат, інжир, жолудь, полуниця і т.д - це трубки мають круглу або схожу на коло форму чаші.

Трубки представлені в нашому магазині також відрізняються матеріалом виготовлення: верес; груша; вишня; бук або горіх і інші матеріали.

Фільтрація тютюнових трубок:

Курильні трубки бувають двох видів: з фільтром і з охолоджувачем (без фільтра). Трубка з фільтром знижує вміст токсичних продуктів горіння в димі, фільтр може послаблювати звичний смак диму. Охолоджувач захищає від опіків і попадання в рот тютюну.

В асортименті магазину "Сигарного Дому Фортуна" ви можете купити різні варіанти трубок, наприклад: прямого куріння, з охолоджувачем або з фільтром.

Які аксесуари необхідні для трубок?


Витонченим і зручним методом зберігання трубки, є зберігання трубки на підставці. Цей виріб ідеально підійде, як доповнення до самої трубці, так і як подарунок курцеві.

Як зберегти трубці ідеальний вид?


Для цього ви можете вибрати спеціальні тканини для догляду за трубкою. У нашому асортименті, представлені тканини тільки кращої якості. Для зберігання трубки і її перевезення відмінно підійдуть сумки. Сумки можуть бути виконані з тканини, шкіри або інших матеріалів, які не травмують вироби і не пропускають запахи.

Для підтримки правильного і комфортного для вас горіння тютюну, можна використовувати спеціальне пристосування тампер. Також тампер виконує і такі функції як: топтання тютюну, зішкріб тютюну зі стінок камери згоряння, расковиріваніе і ущільнення тютюну.

Тампере або трійники для трубок, представлені в нашому магазині, виготовлені з якісних жароміцних матеріалів, які не тільки відмінно справляються зі своїм завданням, а й відмінно підкреслюють статус курця. В каталозі аксесуарів для трубок, ви так само можете купити і багато інших виробів, наприклад: запальнички для трубок, попільнички, Ріммер і багато іншого.

Переваги покупок в «Сигарному Будинку Фортуна»


У нас ви зможете купити все для куріння з доставкою по Україні (кур'єрською службою «Нова Пошта»). Каталог магазину включає: тютюн (кальянний, люльковий, самокруточний, нюхальний); сигари (ручної та машинної скрутки); аксесуари та подарунки; витратні матеріали та спеціальне обладнання для зберігання; нікотинові подушечки. Ми співпрацюємо тільки з найкращими імпортними виробниками!

Вгору