Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Сумки для курильної трубки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сумка для курильної трубки


Сумка для курильної трубки – це аксесуар, без якого неможливо обійтись жодному трубокуру. Вона призначена для дбайливого та акуратного зберігання курильного приладдя, захисту їх від пошкоджень. Елегантним футляром можна користуватися не лише в далеких поїздках, але й носити в ньому трубки та аксесуари щодня. Для багатьох трубокурів стильна сумка - невід'ємний елемент його іміджу, який дозволяє зайвий раз підкреслити витончений смак та акуратність власника.

 

Види сумок


При виборі сумки для курильних трубок потрібно спочатку орієнтуватися на те, скільки предметів в ній буде зберігатися. Залежно від місткості всі сумки для трубок можна умовно поділити на одно- та багатомісні.

Перший варіант ідеально підійде для щоденного носіння улюбленої курильної люльки та тютюну. У подорожі та відрядження зручніше брати більш місткий аксесуар, у якому вільно розмістяться всі необхідні для куріння приладдя.

 

Внутрішнє обладнання сумки для тютюну включає:

  • спеціальні комірки для кожної трубки;
  • додаткові фіксатори всередині футляра, які надійно утримують предмети, що зберігаються в ньому;
  • зручний кисет, що відстібається, для зберігання тютюну;
  • найдорожчі моделі мають спеціальне вбудоване відділення із гофрованими стінками, завдяки яким курильна суміш захищена від вологи. Крім того, тютюновий відсік герметично закривається, що важливо для збереження властивостей та якості тютюну;
  • кілька відсіків для дрібниць та предметів догляду за трубкою (фільтрів, тамперів, йоржів);
  • надійний замок. Це може бути традиційний замок з ключем або магнітна клямка.

Незважаючи на те, що сумка для тютюну є досить містким аксесуаром, вона досить компактна і не вимагає багато місця.

 

Матеріал для виготовлення сумок


Конструкція найпростішої сумки для трубки нагадує звичайний м'який футляр із застібкою або зав'язками. Він може бути пошитий зі шкіри, замші або оксамиту.

Деякі власники курильних трубок віддають перевагу моделям жорсткої або напівжорсткої конструкції. Це аксесуар з повним або частковим каркасом/корпусом, зовні обробленим натуральною шкірою або замінником. Внутрішні стінки жорстких сумок вистелені м'яким матеріалом або атласною тканиною підкладки.

Загальна вартість сумки складається із зовнішнього вигляду та дизайну моделі, матеріалу та функціональних особливостей. Навіть відомі бренди пропонують свої вироби у різних цінових категоріях. Тому при бажанні завжди можна підібрати для себе відповідний варіант сумки для курильного приладдя за прийнятною ціною.

 

Вгору