Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Мексиканські сигари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мексиканські сигари по праву вважаються продуктом преміального сегмента. Тютюнові вироби, вироблені цією країною, втілюють в собі вишуканість і витонченість смакових і ароматичних якостей, які є результатом використання древніх національних традицій по вирощуванню тютюну, обробці й скручування листя.

Мексиканські сигари: особливості та історія мексиканських сигар

Бурхливий розвиток тютюнової індустрії в Мексиці почався в 1812 році, коли країна стала незалежною. Рецептури й технології виробництва мексиканських сигар досі зберігаються в таємниці, а для виготовлення елітної продукції використовується тютюн з місцевих плантацій. Найкращими вважаються сорти, що ростуть на півострові Юкатан, де культуру вирощування розвивали ще стародавні Мая.

Сигари з Мексики зазвичай мають темний колір, іноді з червонуватим відтінком. У країні вирощують три типи тютюнового листя – покривні, сполучні та листя-наповнювачі.

Відмінними ознаками мексиканської тютюнової продукції є м'якість сигари, а їх смак доповнюють легкі трав'янисті й деревні аромати.

Магазин тютюнових виробів «Сигарний Дім Фортуна» пропонує купити сигари брендів A. Turrent, Casa Turrent, Macarena, Te-Amo World Selection Series. У нас доступні ціни на елітну курильну продукцію, пропонується доставка товару в будь-яке місто України.

Як проходить процес виготовлення Мексиканської сигари

Виготовлення класичних мексиканських сигар здійснюється виключно ручним способом. Для скручування може використовуватись від 4 до 7 цільних листків, які мають м'яку і тонку структуру і неповторний малюнок. Для сигар використовують тютюн різних сортів, кожен з яких вирощений на місцевих плантаціях – це також одна з особливостей сигар з Мексики. Законодавство країни забороняє імпорт тютюну з інших країн, даючи можливість місцевим виробникам розвивати національне виробництво.

Як обрати Мексиканські сигари? 

Про якість мексиканської сигари може багато розповісти її зовнішній вигляд. У хорошої сигари щільна і рівномірна набивка, а на тютюнових листах відсутні навіть дрібні дефекти. Ароматичні властивості сигар з Мексики відрізняються:

  • М'які мають трав'янистий аромат.

  • Міцні пахнуть деревом та спеціями, з нотами горіха, шоколаду або кедру.

Якість скрутки можна оцінити по тому, наскільки рівно та рівномірно горить сигара.

Як курити Мексиканські сигари?

Куріння сигар – це особливий ритуал, який не терпить поспіху. Щоб по-справжньому насолодитися смаком і відчути багату палітру ароматів, притаманну мексиканським сигарам, необхідно слідувати стандартним правилам куріння сигар:

  • Щоб не вбити смак на самому початку, варто користуватися газовою запальничкою або спеціальними сигарними сірниками.

  • Не вдихати дим в легені, насолоджуючись смаком і набирати дим в рот.

  • Не варто збивати попіл, він відпаде самостійно.

Переваги співпраці з компанією «Сигарний Дім Фортуна»

У нашому інтернет-магазині представлена сертифікована тютюнова продукція від відомих брендів Мексики. Працюємо з оптовими й роздрібними покупцями, пропонуючи вигідну вартість і широкий асортимент продукції. Купити сигари можна з доставкою по всій країні, оформивши покупку в онлайн-форматі.

 
Вгору