Оплата і доставка

Ви можете обрати спосіб оплати замовленої продукції з поміж доступних:

 • оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay, Приват24;
 • оплата готівкою при отриманні замовлення (даний спосіб оплати доступний тільки за умови замовлення доставки на відділення кур’єрської служби);
 • оплата банківською карткою при отриманні замовлення (даний спосіб оплати доступний тільки за умови замовлення доставки на відділення кур’єрської служби).

Загальна сума платежів, здійснених одним користувачем за один день, не може перевищувати 15 000 гривень.

Замовлення, зроблені до 15:00, будуть відправлені того ж дня до 16:00. Замовлення, що оформлені пізніше цього часу, будуть оброблені та відправлені наступного дня так само о 16:00.

Доставка

 • Доставка замовлення оформлюється при сумі замовлення від 500 грн та відбувається кур’єрською службою «Нова пошта» по всій території України**до відділення «Нова пошта». Строки та інші умови доставки, не зазначені у цьому розділі Угоди, визначаються кур’єрською службою. Під час доставки Ви повинні пред’явити документ, що підтверджує Вашу особу та вік.
 • При передоплаті замовлення банківською карткою доступний самовивіз товару з магазину. Адреса для отримання замовлення: м. Київ, вул. Володимирська 51/53.

Швидка доставка за допомогою кур'єрської служби iPOST

У місті Київ та передмісті доступна швидка доставка замовлення (до 2 годин) за допомогою кур'єрської служби iPOST. При оформленні замовлення та виборі способу доставки оберіть iPOST. Важливо! Оплатити замовлення на сайті та доставку iPOST можна лише готівкою. Сума замовлення не повинна перевищувати 4000 грн.

Тарифи:

 1. Доставлення, відстань якого не перевищує 3 км - 79 грн.
 2. Доставлення, відстань якого не перевищує 5 км - 89 грн.
 3. Доставлення, відстань якого не перевищує 8 км - 119 грн.
 4. Доставлення, відстань якого не перевищує 12 км - 149 грн.
 5. Доставлення, відстань якого не перевищує 20 км - 179 грн.
 6. Доставлення, відстань якого не перевищує 40 км - 249 грн.

** крім тимчасово окупованих території Донецької та Луганської області та АР Крим.