Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Вугілля для кальяну

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для чого потрібне вугілля. Особливості вугілля для кальяну

 

Від того, яке вугілля буде обране для кальяну, залежить його димність, а отже, і якість проведеного часу. При виборі вугілля слід звертати увагу такі параметри, як вартість, екологічність, і навіть його універсальність використання.

 

Види вугілля для кальяну


Як правило, для кальяну використовується кокосове вугілля, що швидкорозпалюється. Крім того, виробники пропонують деревне, селітрове та електричне вугілля. Однак, вони не так активно використовуються професійними кальянниками та аматорами провести час за курінням якісного тютюну.

 

Особливості швидкозаймистого та кокосового вугілля для кальяну


Швидкозаймистий вугілля досить швидко досягає потрібної температури при розпалюванні. Однак він і швидко втрачає жар. У його основі використовується селітра чи сухий спирт. Важливо, що вугілля, що швидко займається, підходить тільки для використання в добре провітрюваних приміщеннях.
При виготовленні коксового вугілля використовується шкаралупа горіха, яка не містить шкідливих добавок та є повністю натуральним матеріалом. Важлива особливість цього типу вугілля – довгий прогрів. Щоб розкурити кальян на кокосовому вугіллі, знадобиться не менше 15-20 хвилин.

 

Як вибрати вугілля для кальяну?


Кожен досвідчений курець має свої критерії, за якими він вибирає вугілля. Для когось важливо використовувати екологічний та безпечний продукт. Хтось не звик довго чекати і намагається якнайшвидше закінчити підготовчі процеси.
При виборі вугілля слід орієнтуватися насамперед особисті переваги.

 

Переваги кокосового вугілля


 
Професіонали та любителі, хоча б раз скуштували кокосове вугілля, надалі не використовують інші види.
Серед переваг продукту можна назвати:


- Можливість використання з калаудом або з фольгою;
- Безпека для здоров'я та відсутність зайвих добавок;
- відсутність присмаків, які можуть виявлятися біля деревного чи селітрового вугілля;
- Доступну вартість.


Крім того, саме коксове вугілля добре та рівномірно прогріває чашу, а також максимально довго тримає тепло.

 

Для якого тютюну підходить кокосове вугілля


Це універсальне рішення для будь-якого тютюну, представленого у компанії «Сигарний Дім Фортуна». Вибрати якісне вугілля, а також тютюн та необхідні для куріння кальяну аксесуари можна на сайті. Для оформлення замовлення достатньо зателефонувати або скористатися формою зворотного зв'язку на сайті.

Вгору