Кількість
|
Вартість
|
||
|
Багато років поспіль поряд зі звичайним сигаретам використовують одноразові електронні. Пристрої мають великий попит завдяки простому використанню та різноманітним смакам.
Зміст:
- Правила експлуатації одноразових POD-систем
- Як вибрати електронку
- Переваги співпраці з компанією «Сигарний дім Фортуна
- ТОП електронок, хіти продажів
- Відповіді на найпопулярніші питання про електронні сигарети
Що таке електронна сигарета?
Електронні сигарети — це спеціальні пристрої, які призначені для вдихання нікотину. Вони не містять тютюн, немає реакції згорання, тому нікотин поступає до організму не у вигляді диму, а у вигляді пари.
Звичайні електронки складаються з акумулятора та резервуару з рідиною. Саме в цій рідині і міститься нікотин, який під час затягування випаровується. Вміст нікотину різний, тому курці можуть самостійно підібрати варіант, який їм до вподоби.
Для куріння не потрібно ніяких особливих дій. Нікотин починає випаровуватися автоматично під час затягування. Процес легко закінчується, коди курець припиняє тягнути пару.
Чому варто відати перевагу електронним сигаретам
Електронні сигарети все частіше зустрічаються у колекції курців. Деякі використовують для куріння тільки ці пристрої. Хтось обирає їх на додаток до звичайного тютюну. Все це завдяки зручному використанню та можливості курити без диму та майже без запаху.
Є свідчення, що електронки менш шкідливі ніж звичайні сигарети. Під час паління не виділяються шкідливі речовини, продукти згорання тютюну. До організму потрапляє лише нікотин. Це несе менше шкоди людині. Саме тому перевагу відають новітнім пристроям.
Переваги електронок
Невеличкі одноразові електронні сигарети мають багато переваг у порівнянні зі звичайними. Розглянемо основні:
-
компактний розмір — за формою вони схожі на запальнички, мають невелику вагу та компактні розміри, тому такі пристрої легко носити в кишенях або в жіночій сумочці;
-
не потребують обслуговування, автоматично вмикаються та вимикаються;
-
різноманітні смаки — рідини зі смаками фруктів, солодощів, комбінації з додавання деяких спецій;
-
різний вміст нікотину — серед пропозицій можна обрати варіанти з різною дозою нікотину, що дозволяє задовольнити потребу курця у залежності від того, наскільки міцні сигарети від палив;
-
відсутність різкого запаху диму — курити електронні пристрої можна навіть у приміщенні, бо завдяки відсутності процесу згорання тютюну вони не виділяють їдкий дим та не заважають оточуючим;
-
відсутність характерного запаху від курців після паління.
До переліку переваг можна додати вартість пристроїв. Їх ціни не перевищують розцінки звичайних сигарет, а часто можна відмітити економічність окремих видів систем для паління.
На скільки затягувань вистачає одноразової електронної сигарети?
Кількість затягувань однієї одноразової електронної сигарети залежить від місткості акумулятора та розміру бака з рідиною. Виробники пропонують варіанти від 300 та вище затягувань. Ця інформація вказана на корпусі та упаковці.
В України представлені такі варіанти одноразових електронних сигарет:
-
300 затягувань — пристрої малопотужні, одноразові, яких курцю вистачає на день або декілька днів в залежності від інтенсивності паління. Зазвичай їх обирають ті, хто починає знайомство з пристроями для куріння. Вони цікаві й для тих, хто палить звичайні сигарети, але про всяк випадок додатково тримає електронку.
-
800 затягувань — середній по вмісту пристрій для повсякденного куріння. Такий варіант має попит у тих, хто любить часто змінювати смаки.
-
1500 затягувань — вміст картриджа еквівалентний шести пачкам сигарет. Чудовий варіант для тих, хто багато курить.
-
2000 та більше затягувань — великий вміст резервуара та відмінна місткість акумулятора дозволяє використовувати сигарету від 8 днів до декількох тижнів.
Вказати точний термін дії одноразової електронної сигарети неможливо. Період її придатності напряму залежить від інтенсивності куріння та глибини затягування. Цифри на упаковці умовні. Виробники вказують інформацію з розрахунку на середнє затягування. Але якщо курець робить глибокий вдих, кількість тяг може бути меншою.
Основні типи електронних сигарет. Pod системи, вейпи, батарейні методи
Електронні сигарети представлені у різноманітних варіантах. Найпростішими вважають одноразові електронні сигарети. Вони нескладні у використанні, зручні та не потребують обслуговування. Після закінчення рідини підлягають утилізації.
Багаторазові електронки — це більш різноманітна категорія. Вона складається з декількох основних підвидів:
-
POD системи — невеликі та зручні, мають змінний акумулятор або можливість зарядки;
-
вейпи — особливий пристрій з атомайзером та можливістю періодичної зарядки акумулятора. Великі, часом громіздкі. Особливість їх у тому, що за рахунок атомайзера вони дозволяють випускати великі хмари пари. Проте потребують спеціального обслуговування та налаштування;
-
Vape Pens — невеликі пристрої у формі ручки. Вони багаторазові, можуть перезаряджатися. На відміну від вейпів простіші у використанні та не потребують особливого обслуговування.
В залежності від потреб, очікувань та вподобань курці можуть купити найзручніший для себе варіант електронної сигарети.
Бренди електронних сигарет
Існує багато брендів, які пропонують курцям якісні та зручні електронні сигарети. Серед усього переліку є ті, які мають особливий попит. До лідерів ринку ввійшли такі компанії:
Elf Bar — виробник вражає переліком смаків та пристроями з різною кількістю затягувань;
HQD — бренд, який постійно розвивається та пропонує покупцям багатий вибір цікавих та зручних пристроїв для паління;
Balmy — товари компактні та прості, але мають приємну затяжку та цікаві смаки;
Glimp — вражає яскравими смаками, які оцінять навіть досвічені вейпери.
«Сигарний Дім Фортуна» пропонує найкращі бренди одноразових електронних сигарет На сторінках інтернет-магазину зібрана неповторна палітра смаків, які задовольнять будь-який смак курців та вподобання вейперів.
За останнє десятиліття одноразові електронні сигарети стали популярними серед курців. Їх використання є ефективним способом позбавлення від шкідливої звички. Пристрій виконує імітацію звичайної цигарки, повністю замінюючи її.
Перше, на що звертає увагу новачок, - це використання акумулятора замість батарейки. Все просто – заряджувальна Li-Ion батарея обійдеться дешевше завдяки затребуваності серед виробників пристроїв, що замінюють справжні цигарки. При цьому, після використання акумулятор зарядити не можна, ось чому зарядний пристрій не передбачається. Не дивлячись на деякі обмеження, одноразові електронні сигарети мають переваги:
-
Нема потреби розбиратися в складних меню, достатньо піднести до рота прилад, щоб зробити затяжку. Мундштук передає сигнал для активації;
-
Придбати пристрій можна дешево;
-
Одна така сигарета замінює до двох пачок звичайних виробів з тютюном.
Одноразові сигарети можуть поступово позбавити бажання палити звичні цигарки. Далі можна займатися вейпінгом.
Правила експлуатації одноразових POD-систем
Електронні сигарети складаються з таких компонентів:
-
Абсорбуючий матеріал, просякнутий діючою речовиною;
-
Корпус;
-
Акумулятор;
-
Чіп управління з індикатором;
-
Мундштук.
Зберігати пристрій рекомендовано в сухому місці якомога далі від прямого сонячного світла та джерела тепла. Також електронну сигарету не можна носити з собою в умовах екстремальної спеки або морозу. Під час використання пристрою не потрібно закривати повітропроводи.
Використання літієво-іонної батареї обумовлене необхідністю правильної утилізації. По закінченню експлуатації сигарету потрібно принести до пункту прийому, де надалі відбудеться сортування та передача на перероблювання. Викидати пристрої не можна через можливе завдання шкоди навколишньому середовищу при розкладанні акумулятора.
Критерії вибору одноразових електронок
Бажаючи замінити тютюн, слід пам’ятати про те, як правильно обрати одноразову електронну сигарету. Основні критерії дозволять швидше зорієнтуватися, після чого купити виріб:
-
Місткість батареї;
Доступні сигарети з акумуляторами на 650-3000 mAh, від чого залежить кількість затяжок;
-
Кількість пару, визначеного опором нагрівального елементу та складом рідини;
-
Термоконтроль.
При його наявності експлуатація випарника буде довшою, виключаючи підтікання рідини, появу нагару та інших неприємностей.
Вартість може коливатися в залежності від виробника та технології виготовлення. У магазині тютюнових виробів пристрої завжди доступні для тих, хто хоче домогтися простоти у використанні нікотину без небажаних домішок.
Переваги співпраці з компанією «Сигарний дім Фортуна
Якщо вам потрібні якісні електронні сигарети або придбати тютюн, звертайтеся в «Сигарний дім Фортуна» для придбання відповідних товарів. Вибирайте необхідну кількість, сплачуйте загальну вартість. Зробити це можливо готівковими коштами при отриманні вантажу, через систему Приват24 або LiqPay, а також переказом на банківську картку.
Доставка виконується по всій території України за допомогою служб «Нова пошта» та iPost. Можливий самовивіз зі столичного магазину. Серед нашого каталогу ви зможете знайти близько 5000 найменувань приладдя для куріння на вибір.
ТОП електронок, хіти продажів
Відповіді на найпопулярніші питання про електронні сигарети;
Що таке електронні сигарети?
Одноразові електронні сигарети — це портативні пристрої без кнопок, заправлені вбудованим е-рідило. Вони призначені для одного використання та мають високу популярність через свою зручність та компактність.
У чому різниця між електронною сигаретою та вейпом?
Електронна сигарета - це пристрій у формі звичайної сигарети, який працює на зарядженій батареї і використовується з картриджами, містять у собі нікотиновий розчин. Вейп же - це пристрій, який може бути перезаправлений рідинами з нікотином у спеціальному резервуарі, даючи можливість вибору смаків та потужності.
Як правильно курити електронні сигарети?
Електронні сигарети потребують особливої уваги для безпечного використання. Починайте з чистого пристрою та вивчення інструкцій по експлуатації. Заборонено перевищувати рекомендований рівень нагріву, щоб уникнути перегріву та викиду шкідливих речовин. Не використовуйте несертифіковані зарядні пристрої та відвідуйте авторизовані магазини для купівлі якісних компонентів.