«Сигарний Дім Фортуна» - лідер ринку альтернативної тютюнової продукції — заснований в 1999 році в Одесі. Сьогодні в компанії працюють понад 1200 співробітників.

 

Активно зростаюча торговельна мережа компанії «Сигарний Дім Фортуна» складається з 16 бутиків «Сигарний Дім Фортуна» , 2 магазинів «Тютюн та подарунки» , 345 фірмових відділів «Табакерка» , 6 магазинів «Т.Т.С.»  , 21 фірмового магазину «VAPE2GO»  і 10 філій, які здійснюють доставку альтернативної тютюнової продукції в близько 15 000 точок продажів.

 

Компанія реалізує понад 5 000 найменувань тютюнових виробів (сигари ручної та машинної скрутки, тютюн люльковий, кальянний, самокруточний, нюхальний), а також курильні аксесуари, витратні матеріали та спеціальне обладнання для зберігання і представлення продукції.

 

«Сигарний Дім Фортуна» володіє ексклюзивними правами на дистрибуцію більшості брендів альтернативної тютюнової продукції та аксесуарів, які представлені на українському ринку.

 

Місія нашої компанії в наступному: «Сигарний Дім Фортуна» є експертом у всьому спектрі альтернативної тютюнової продукції та створює для споживачів з різним рівнем запитів і доходів оптимальні умови для придбання та споживання якісних тютюнових виробів, надаючи споживачеві можливість вибору серед продукції кращих світових брендів і створюючи культуру споживання АТП.

 

Ми вдячні за визнання і високу оцінку наших досягнень як з боку партнерів, так і шанованих клієнтів компанії. Ми сповнені амбітних планів, волі й прагнення до їх реалізації, і впевнені, що наші майбутні звершення підтвердять і закріплять репутацію високопрофесійної, що динамічно розвивається, успішної компанії.