Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Італійські сигари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Італійські сигари

Італійські сигари вважаються першокласним тютюновим виробом, виробництво якого локалізовано лише в двох державних областях. При цьому основний обсяг сигар виготовляється в Тоскані, неспроста прозивали «маленької Кубою».

Особливості продукції


Високоякісний продукт виробляють з тютюну сорту Кентуккі, вирощеного тут же, в Тоскані і розфасованого по табакеркам. Вироби мають щільної набиванням і досить високою міцністю. Розпізнати їх можна по жилах на покривному листі і більш об'ємною середній частині тютюнового виробу. Купити італійський товар можна не тільки в межах держави-виробника, а й в нашому інтернет-магазинах.

Асортимент італійських сигар


Вибір сигар досить широкий. Він представлений як унікальними різновидами різних розмірів, так, і ароматизованими модифікаціями з запахом граппи, лімончелло, еспресо, ванілі, і не тільки. Але де ж купити сигари?

Переваги співпраці з компанією «Сигарний Дім Фортуна»


Сигари з Італії - чудовий сувенір для цінителів насиченого смаку. «Сигарний Дім Фортуна» має ексклюзивні права на дистрибуцію основних марок альтернативної тютюнової продукції і аксесуарів, які зібрані на українському ринку. У нашому інтернет-магазині тютюнової продукції є близько 5 тис. Найменувань виробів, придбати які можливо за досить привабливою ціною.

Вгору