Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Фільтри для самокруток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Незважаючи на те, що в магазинах продається велика кількість промислових цигарок, шанувальники справжнього тютюну були, є і будуть. Зараз куріння самокруток – це своєрідне хобі та спосіб творчо підійти до процесу куріння, обравши тип тютюну папір та фільтр.

 

Що таке фільтри для самокруток


Самокрутка насправді – це хендмейдівська сигарета. Тобто береться тютюн, насипається в спеціальний папір і скручується в трубочку. І на виході виходить цигарка у тому вигляді, в якому її курили кількасот років тому.

Частинки тютюну з такої цигарки потрапляють до рота, тому люди почали вигадувати пристосування для боротьби із цим. У ті часи не особливо думали про шкоду куріння, тому спочатку було винайдено мундштук. А ось з розвитком хімії та відкриттям нікотину були створені фільтри, що затримували частину тютюнового диму та знижували шкідливий вплив на організм.

 

Чи потрібен фільтр для самокруток


Одні люди кажуть, що він не потрібен, тому що з ним втрачається більшість тютюнового смаку та фортеці. Інші, навпаки, курять самокрутки лише з фільтром.

Для чого потрібний фільтр:

 

 1. Для затримки частинок тютюну та токсичних продуктів горіння – все це залишається всередині фільтра та не потрапляє людині до рота.
 2. Щоб на пальцях і губах не з'являлися опіки від сигарети, що горіла.
 3. Для блокування частини нікотину чим менше його потрапляє в організм, тим краще.
 4. Для налаштування ступеня міцності тютюнового диму та зниження різкості смаку сигарети.
 5. Щоб цигарковий папір не липав до губ.

 

Різновиди фільтрів


Такі вироби діляться за матеріалом, товщиною та довжиною. Залежно від матеріалу, вони бувають:

 • паперові;
 • ацетатцелюлозні;
 • вугільні.

 

Найпростіший паперовий фільтр – це скручена в рулончик смужка цигаркового паперу. Вона затримує частинки тютюну, але погано очищає дим. Ацетатцелюлозні використовують у сигаретах промислового виробництва. В їх основі – ацетатне волокно, загорнуте в папір. Вугільні варіанти забезпечують найвищий ступінь очищення тютюнового диму завдяки вугільній крихті у складі. Як ароматизатор переважно виступає ментол.

По товщині фільтри ділять на стандартні 7 мм, Slim (6 мм) і Super Slim (5 мм). Чим більша ширина виробу, тим більше диму проходить за одну затяжку.

По довжині фільтри бувають стандартними (15 мм) та подовженими (до 22 мм). Вироби продаються упаковками по 100 та 120 шт.

 

Яким має бути фільтр для самокрутки


Хороший фільтр повинен добре очищати тютюновий дим від нікотину та продуктів горіння, а також не давати самокрутці розпадатися. А всі інші фактори типу міцності та м'якості смаку – справа другорядна. Все-таки шкоди від нікотину ніхто не скасовував. Так що перевіряємо фільтри на смак і вибираємо відповідний.

 

Як вибрати фільтр для самокруток


Вибір залежить від особистих переваг – комусь подобається міцний сигаретний дим, а комусь досить слабкий аромат тютюну. Є кілька рекомендацій щодо типів фільтрів:

 1. Паперовий підійде для максимальної міцності та насиченості тютюнового диму – з цією ж метою радять обирати товстий фільтр.
 2. Вугільні  – для тих, хто часто й багато курить, щоб в організм потрапляло менше нікотину.
 3. Подовжені – непоганий варіант для тих, кому вистачає половини сигарети та тих, хто хоче заощадити.
 4. Фільтри Slim та Super Slim забезпечують затяжки без сильної міцності та дозволяють економити тютюн.

 

Асортимент фільтрів


Компанія «Сигарний дім Фортуна» пропонує фільтри для самокруток від відомих європейських брендів Dark Horse, Gizeh та Smoking з Іспанії, Польщі та Німеччини. Ми здійснюємо доставку територією України.

 

Вгору