Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Ароматизатори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стрімке зростання цін на тютюнову продукцію стимулює багатьох курців переходити на виготовлення цигарок вдома. Для цього достатньо придбати або виростити на присадибній ділянці тютюн. Але виготовлення самокруток має певні нюанси, адже чистий тютюн має характерний жорсткий смак та запах. Урізноманітнити їх можна за допомогою спеціальних засобів, якими є ароматизатори для тютюну.

Ароматизатор для тютюну – як обрати?


Ароматизатор для тютюну може бути натуральним або штучним. Для виготовлення натуральних використовують листя плодових дерев, шматочки фруктів, мед, корицю, каву, буркун. В їхньому складі відсутні хімічні домішки, тому отриманий аромат буде легким, м’яким та витонченим. Але смакових якостей вони змінити не можуть. Крім цього, ароматизація з використанням натуральних компонентів досить складна.


Аромакапсули та аромаспрей для тютюну містить у своєму складі хімічні компоненти. Вони здатні швидко змінювати запах сигаретного диму. Важливо обирати якісні речовини для ароматизації, які є безпечними для здоров’я людини. Купувати їх необхідно лише в перевірених магазинах, які пропонують високоякісний товар.


Обираючи ароматизатор необхідно враховувати наступні фактори:

 • Якість продукту. Щоб придбати якісний та безпечний продукт, необхідно віддавати перевагу товару перевірених виробників, які гарантують якість своєї продукції та мають гарні відгуки від користувачів.

 • Індивідуальні вподобання. Варто віддавати перевагу тим ароматам, які подобаються людині.

 • Концентрація. Аромакапсули та спреї можуть мати різну концентрацію. Обираючи їх варто орієнтуватися на насиченість смаку, яку необхідно отримати.

 • Натуральність. Якщо людина віддає перевагу натуральним товарам, слід обирати ті ароматизатори до складу яких входять лише натуральні компоненти.

 • Сумісність. Перед покупкою варто впевнитися, що обраний товар сумісний з папером, що буде використовуватися для створення самокрутки.

 • Склад. Якщо обирається штучний ароматизатор, необхідно ознайомитися з його складом. В ньому не повинно бути шкідливих речовин, що можуть становити небезпеку для здоров’я людини. При наявності алергії, необхідно впевнитися в тому, що в складі товару такі компоненти відсутні.


Як ароматизувати тютюн для самокрутки?

 

Ароматизація базується на додаванні до тютюну речовин, що мають насичений запах, в результаті чого повністю змінюється смак та аромат суміші в самокрутці. Натуральні ароматизатори цінуються більше. Ароматизувати тютюн з їхньою допомогою можна наступним чином:

 1. Додати цедру цитрусів (апельсин, лимон, грейпфрут). Цедру з одного фрукту заливають 200 мл горілки та витримують вподовж 24 годин. Після цього тютюнову суміш зволожують в цьому розчині та висушують.

 2. Просочити коньяком. Алкогольний напій наливають у пульверизатор та обприскують ним листя. Після випаровування спирту, воно зберігає легкий коньячний аромат.

 3. Додати паличку кориці до зволоженого листя тютюну, яке витримують та висушують.

 4. Використати свіже яблуко. Його розрізають навпіл та підвішують в банці, що наполовину заповнена листям тютюну. Важливо, щоб воно не торкалося фрукта. Витримати його в такому положенні необхідно вподовж 3-4 діб. За цей час сухе листя повністю видалить рідину з фрукта та просочиться його ароматом.
   

Але, як Ви і самі можете побачити, процеси натуральної ароматизації тютюну досить складні, а складники для неї є подекуди дорогими, якщо не дорожчими за сам тютюн.

 

В чому особливості ароматизаторів для самокруток


Ароматизовані капсули та спрей створені для того, щоб змінити, доповнити та покращити тютюновий дим. Вони забезпечують великий простір для створення унікального тютюну. Достатньо однієї капсули чи декількох розпилень спрею, щоб отримати незвичайний смак та аромат.


Ароматизатори мають спеціальний склад, що наповнює суміш для куріння конкретним смаком. Це можуть бути фруктові, кавові, рослинні та інші аромати. Вони зручні у використанні та не потребують додаткових пристроїв. Якісні товари є повністю безпечними для людини. В їхньому складі не має шкідливих хімічних речовин що можуть викликати алергічну чи іншу негативну реакцію.

 

Як використовувати ароматизатори для тютюну


Штучні ароматизатори, що продаються в спеціалізованих магазинах, дуже прості у використанні. Вони надають сировині стійкого вишуканого аромату та є дуже зручними. Зазвичай інструкція рекомендує робити це наступним чином:

 • змішати 2 мл суміші з 5 мл води;

 • розкласти листя тютюну на горизонтальній площині та обприскати його приготованим розчином з пульверизатора;

 • залишити листя для просочення ароматом на 1 добу;

 • просушити листя.


Інтенсивність аромату можна змінювати за власним бажанням. Достатньо додавати більше або менше ароматизатору. Також їх можна змішувати один з одним, щоб отримати неперевершений ароматичний букет.


Зберігати такий тютюн необхідно у темному прохолодному місці. Найкращою ємністю для цього є скляна тара, що щільно закривається. З часом штучні запахи розкладаються та стають менш насиченими. Тому зберігати ароматизований тютюн необхідно не довше 9-12 місяців.


Аналогічно використовують ароматизатори у вигляді спрею. Але вони є більш зручними та спрощують процес додавання рідини до тютюну.


Ще один спосіб отримати ароматну самокрутку є капсули для сигарет. Вони мають насичений смак та аромат. Щоб встановити аромакапсули, використовують спеціальний шомпол, яким протикають фільтр та розміщують їх всередині. Після цього необхідно трохи розім’яти фільтр та роздавити капсулу, щоб активувати її вміст, наситити дим приємним ароматом та доповнити його смак.


Переваги аромакапсул і аромаспрею


Перевагою аромакапсул та аромаспрею, що використовується для ароматизації тютюну є:
 

 • усунення будь-яких неприємних чи побічних запахів;

 • покращення смаку сировини;

 • рівномірне та плавне горіння;

 • зволоження суміші, завдяки чому її простіше закладати в цигаркові гільзи;

 • простота використання;

 • безпечність для людини;

 • величезний вибір ароматів та смаків.

Купувати ароматизатори для тютюну необхідно лише у спеціалізованих магазинах. Тільки так можна бути впевненим у високій якості продукту та його безпечному використанні.

 

Вгору