Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Ручні сигари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сигари ручної скрутки належать до тютюнових виробів люкс-категорії. Вартість елітної продукції варіюється в широкому діапазоні й залежить від країни виготовлення, методу скручування і сировини, що використовується.

Магазин тютюнових виробів «Сигарний Дім Фортуна» пропонує широкий асортимент сигар ручної скрутки таких країн, як Гондурас, Домініканська Республіка, Куба, Мексика і Нікарагуа. У каталозі представлені сигари зі 100% натуральної сировини, скручені з цільних листів тютюну, без товстих прожилок, нерівностей або пошкоджень.

Особливості сигар ручної скрутки

Тютюнові вироби ручного виробництва мають насичений і глибокий смак, а їх стійкий і багатогранний аромат втілює в собі гармонійне поєднання пряних, землянистих, горіхових та інших відтінків.

На унікальність кожної скрученої вручну сигари впливає і майстерність крутильника або торседора. Зазвичай до цієї роботи допускають тільки досвідчених майстрів, які вміють правильно працювати з дорогими вихідними матеріалами. Тому в якісних скручених вручну сигарах немає пустот або занадто туго заповнених ділянок, а їх поверхня гладка і приємна на дотик.

Поціновувачі культури куріння можуть купити в нашому магазині тютюнові вироби ручного виробництва, вага, смак і щільність яких відповідає стандартам якості. Пропонуємо тільки сертифіковану тютюнову продукцію. Доставка можлива в будь-яку точку України.

Способи виробництва

Ручна скрутка виконується двома способами:

  • Totalmente a mano. Сигари при такому способі виробництва скручуються повністю вручну. Для цього використовуються найцінніші листя тютюну, які акуратно згортаються торседором і поміщаються в сполучний лист. Після цього зверху накручується покривний лист найвищої якості. На фінальному етапі приклеюється шапочка, і виконується обрізка всього зайвого. Сигари такого типу виготовлення вважаються найдорожчими в елітному сегменті тютюнової продукції.

  • Hecho a mano. Цей спосіб виробництва передбачає виконання скручування із застосуванням спеціальної машинки. Після накручування на наповнювач першого сполучного листа, заготовку на 30 хвилин поміщають в машинку-прес. Всі інші маніпуляції виконуються вручну.

Форма і колір

За форматом сигари діляться на два типи:

  • Прямі (PAREJO). У них рівна циліндрична форма, а зі сторони головки є заокруглення.

  • Фігурні (FIGURADO). Існує величезна різноманітність фігурних сигар, що відрізняються за зовнішнім виглядом і смаковими змінами в процесі куріння.

На колір курильної продукції впливає тип покривного листа, що використовується при скрутці. Стандартна класифікація включає сім основних кольорів – від світло-коричневого з зеленуватим відтінком до практично чорного.

Як обрати справжню ручну сигару, і на що звертати увагу

Ціна справжньої скрученої вручну сигари визначає її якість. Бажаєте купити сигари, які на 100% є елітними, тоді зверніть увагу на такі фактори:

  • Упаковка. Для правильного зберігання і транспортування використовують коробки з кедрового дерева.
  • Написи. Усі літери й рядки повинні бути чіткими,  рівними та без помилок.
  • Наліпки. Вони повинні бути приклеєні рівно і без перекосів.
  • Краї сигар. На зрізі не має бути нерівностей або рваних елементів.

Пропонуємо 100% оригінальні сигари ручної скрутки. У нашому магазині вас чекають доступні ціни і якісна продукція.

 

 
Вгору