Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Зволожувачі для х'юмідора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сигари преміум-класу виготовляють із цілісного листя тютюну, яке скручують вологими. Для збереження первинного стану та аромату слід використовувати зволожувачі для хьюмідору – спеціальні контейнери з дерева. Вони підтримується потрібний рівень вологості, тому тютюнові вироби можна зберігати практично нескінченно.

 

Які бувають види зволожувачів для хьюмідору?


«Сигарний Дім Фортуна» пропонує купити такі види зволожувачів для хьюмідору:

  • губчасті;
  • акрилові;
  • Boveda Packs;
  • електронні системи із датчиком вологості.

Вартість губчастих невисока, вони є пінною губкою зеленого кольору, яка просякнута дистильованою водою. Її поміщають у пластиковий корпус (прямокутний або круглий), при цьому волога випаровується нерівномірно, що призводить до зміни вологості.

Акрилові кристали невеликого розміру, вони сухі і поступово вбирають воду. Контейнер наповнюють ними наполовину. Мембранні пакетики Boveda Packs із розчином усередині були розроблені американською компанією.

Виключається ризик розвитку бактерій та грибка всередині х'юмідору за рахунок створення різних рівнів вологості. Їх слід регулярно змінювати, при цьому вони характеризуються простим та зручним застосуванням, практичністю та гігієнічністю.

Найкращими для зберігання тютюнових виробів є електронні системи з датчиком вологості. До їх основних переваг відносять точну підтримку рівня вологи, автоматичне припинення подачі води при досягненні необхідного показника, простота використання.

 

Що потрібно знати про застосування?


Перед покупкою зволожувачів необхідно ознайомитися з роботою пристрою, оскільки вони відрізняються за ціною та дизайном. Всі вони заправляються дистильованою водою або антибактеріальною рідиною.

Це виключає появу вапняного нальоту та продовжує експлуатаційний термін приладу. Застосування спеціального складу має свої переваги, серед яких відсутність неприємного присмаку під час куріння та виключення ймовірності гниття сигар.

За зволожувачем необхідно правильно доглядати. Для цього його обполіскують розчином, витирають насухо і повертають в контейнер. Повторюється цей процес щоразу, коли сигари стають сухими.

 

Як вибрати зволожувач для хьюмідору?


При виборі зволожувача для хьюмідору рекомендується звернути увагу на такі критерії:

  • виробник;
  • матеріали виготовлення;
  • дизайн та колір;
  • корисний обсяг;
  • тип та функції.

Придбати зволожувачі можна на сайті «Сигарного Дому Фортуна» або у кіосках «Табакерка», які є у багатьох великих містах України. У кваліфікованого консультанта можна отримати відповіді на всі питання.

Доставка виконується в найкоротший термін по всій країні. Сплатити замовлення можна будь-яким зручним способом. Всі тютюнові вироби та аксесуари високої якості надаються гарантією оригінальності та надійності.

Вгору