Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Запальнички для курильних трубок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Запальнички для курильних трубок


Багато затятих любителів тютюну воліють користуватися не сигаретами, а курильними трубками, що дозволяє набивати їх тютюном конкретного сорту і кріпості, отримуючи справжнє задоволення від куріння. Зважаючи на специфіку курильної трубки, для її запалення слід використовувати не звичайну, а спеціальну запальничку, полум'я якої виходить під кутом. Це не тільки полегшує процес підпалювання тютюну, але й прискорює його, роблячи зручнішим та безпечнішим.

 

Особливості та призначення запальничок для курильних трубок


Варто відзначити, що правильне розкурювання трубки передбачає рівномірне розігрівання тютюну, оскільки тільки так воно збільшується в обсязі та ущільнюється. Звичайна запальничка для цієї мети не підходить, тому купуючи курильну трубку, слід з самого початку подбати про покупку спеціальної запальнички та інші аксесуари (сумка для трубки, банку для тютюну, підставка/стійка, ящик для трубки).

З особливостей запальничок для курильних трубок можна виділити вбудований тампер, за допомогою якого можна притоптати тютюн під час забивання та куріння. У складі також йде і шила-викрутка, за рахунок якої проводять розгортання тютюну та регулювання полум'я запальнички. Конкретна вартість такої запальнички залежить від її модифікації та конструкційних особливостей, бренду та стильового виконання.

 

Відмінні риси трубкових запальничок від інших

 

Збираючись купувати курильні трубки та аксесуари, особливу увагу варто звернути на запальничку, яка повинна бути спеціальною, призначеною для трубки. З особливостей таких запальничок виділяють таке:

  • бічне розташування паливного вікна, що дозволяє підпалювати тютюн у чаші найзручнішим способом;
  • турбовиконання, оскільки такі запальнички відрізняються гарною вітростійкістю (не гаснуть на вітрі);
  • регулювання газу (бутану), що дозволяє настроїти полум'я «під себе»;
  • компактність та легка вага, завдяки чому запальничку легко носити із собою.

При виборі запальнички краще віддавати перевагу газовим моделям, оскільки вони не псують смак тютюну випарами, як у випадку з бензиновими модифікаціями. Виріб має бути зручним і практичним, добре лежати в руці, а також підходити до курильної трубки за стилістичним та дизайнерським оформленням.

 

Вгору