Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Мундштуки для кальянів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мундштуки для кальянів – спеціальний аксесуар для кальянів, за допомогою якого збільшується якість куріння кальяну. Крім цього, даний агрегат дозволяє проводити цей процес на безпечному рівні.

 

Яких видів бувають мундштуки?


У наш час мундштуки бувають двох видів: у вигляді трубки та наконечника. У першому випадку цей елемент служить як заміна пошкодженим наконечникам, які відпрацювали свій термін служби. Наконечник – суто індивідуальний елемент, який виготовляється на замовлення під певну людину. У нашому інтернет-магазині є безліч варіантів, які обов'язково вам підійдуть.

 

Яких форм бувають мундштуки?


Основна частина всіх мундштуків – це прямі чи вигнуті моделі. Причому вигнуті менш зручні при експлуатації, оскільки промивання даних виробів є найбільш складним процесом. Багато людей купують мундштуки прямого типу. Якщо ви вирішили вибрати вигнутого типу, то тоді основну перевагу слід віддавати виробам, які були зроблені з бурштину, цинку або латуні.

 

Як правильно вибирати мундштук?


Щоб правильно вибрати мундштук, слід звернути увагу на деякі ключові моменти.

  1. Наявність та тип фільтра
  2. Який охолоджувач використовується у мундштуку.
  3. Наявність резервуару.
  4. Розмір.

 

Навіщо користуватись персональним мундштуком?


Багато хто може поставити питання, а для чого вибирати особистий мундштук, і на це є кілька причин. По-перше, безпека куріння. У загальнодоступному мундштуку відбувається накопичення бактерій, оскільки це середовище має два важливих сприятливих для бактерій чинника: тепло і волога. По-друге – стиль та смаки людей різні, і щоб процес куріння був естетичнішим, люди купують особисті мундштуки.

Наш Інтернет магазин тютюнових виробів «Сигарний Дім Фортуна» пропонує мундштуки за оптимальними цінами. Також ви зможете купити чашу для кальяну та інше приладдя за адекватною вартістю.

Вгору