Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Машинні сигари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

 

Сигари – улюблений тютюновий виріб багатьох людей по всьому світу. Головна відмінність – неповторний смак та аромат. У каталозі магазина тютюнових виробів «Сигарний Дім Фортуна» купити якісні сигари машинної скрутки можна онлайн та за телефоном. Ми пропонуємо великий вибір представленої продукції, гарантуємо високу якість товару.

Що це

Сигари машинної скрутки виготовляють з мілко нарізаного тютюнового листя, додатково використовуючи наповнювач. Смакові та ароматичні властивості продукції відрізняються від сигар, скручених вручну. Придбати сигари машинної скрутки можливо онлайн.

Види

На сьогодні ринок тютюнової продукції представлений великим вибором сигар, скрутка яких виконується автоматизованим способом. Усі вироби можна поділити на:

  1. Machine-made. Сигари, повністю виконані машиною для скрутки. Всередині обладнання відбувається різка і змішання листя в раніше заданій пропорції. В кінці апарат пресує готовий матеріал і обкручує в сполучний лист. 
  2. Machine bunched. В машині відбувається скрутка тільки ляльки з приготованої начинки та сполучного листа. Решту роботи виконує торседор. Технологія застосовується у виробництві дорогих машинних сигар.

Що стосується матеріалів, то сьогодні в більшості сигар масового виробництва використовують гомогенізований сполучний лист. В більш ніж 60% продукції виробники задіють гомогенізований покривний лист.

Плюси

До переваг сигар машинної скрутки відносять:

  • Приємний та ненав’язливий аромат;
  • Насичений смак;
  • Висока якість продукції.

Автоматизація процесів скрутки дозволяє прискорити виробництво. Товари, представлені у каталозі, відповідають вимогам міжнародних стандартів. У нас ви можете купити сигари машинної скрутки вже зараз. Вартість вказана на сайті.

Чому ми

«Сигарний Дім Фортуна» - магазин тютюнової продукції, де зібраний кращий тютюн, сигарети та сигари від популярних брендів. Пряме співробітництво з відомими компаніями дозволяє гарантувати високу якість товару і запропоновувати покупцям доступні ціни. Плюси замовлення сигар машинної скрутки в Україні у нас:

  • Вигідна цінова політика;

  • Доставка по містах;

  • Знижки постійним клієнтам.

Купити машинні сигари можливо онлайн.

 
Вгору