Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Курильні трубки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Люльки для паління

Куріння тютюну та тютюнових сумішей — невіднятна  частина життя багатьох людей. Хтось користується для цього простими цигарками, але отримати належне задоволення від них не так просто. Справжні прихильники тютюну віддають перевагу сигарам чи люлькам для паління. Останні дозволяють відчути всю глибину смаку обраного сорту тютюну і самостійно контролювати міцність за допомогою різних методів забивання.

Сама люлька являє собою зручний прилад, який заповнюється передчасно нарізаним та висушеним тютюном, що пройшов процес ферментації. Її використання вважається першим способом паління. Хоч зараз мало хто користується такими приладами, вони все ж мають популярність серед поціновувачів і гурманів. 

Як влаштована трубка для табака? 

Незалежно від форми чи зовнішнього вигляду люлька містить певний комплект частин, до яких входить:

 • фільтр;

 • чаша;

 • димовий канал;

 • камера;

 • шийка мундштука;

 • чубук;

 • прикус;

 • мундштук. 

Деякі люльки мають розбірну конструкцію. Це дозволяє спростити процес очищення від залишків тютюну після кожного куріння. Якщо виріб монолітний, застосовуються спеціальні інструменти — йоржики, топталки і т. д.

Існує багато різновидів курильних люльок. Вони відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, але й матеріалами. В залежності від форми може змінюватися смак диму, тому до вибору люльки слід підходити з особливою відповідальністю і увагою.

Якими бувають курильні трубки?

 

Основну різницю здебільшого складає матеріал, з якого виготовлено прилад для паління. Він здатен впливати на те, як саме буде прогріватись тютюн, що знаходиться всередині чаші, і як буде рухатися повітря, що несе з собою ароматний дим. 

Купити люльку для паління можна з такого матеріалу:

 1. Дерево. Хоч багато майстрів використовують звичайну деревину, кращим вибором вважається бріар. Це особливий наріст, який утворюється між корінням та стовбуром чагарникових рослин з сімейства вересових. Основною відмінністю такого дерева є його надзвичайна цупкість, що не дозволяє чаші горіти зсередини протягом довгого часу. До того ж деревина здатна вбирати в себе аромат тютюну, тому чим старша люлька, тим приємніше процес паління.
 2. Морська пінка (сепіоліт). Легкий пористий мінерал, що добре піддається обробці. Він абсолютно вогнетривкий, тому люлька, зроблена з цього каменю, зможе прослужити дуже довго. Завдяки піддатливості з сепіоліту  можна  вирізати різноманітні скульптури, які зазвичай прикрашають зовнішню сторону чаші. На відміну від дерев'яної трубки цей вид не потребує сушки після кожного куріння.
 3. Пляшковий гарбуз. Завдяки особливій формі рослини, після чаші створюється невелика камера, в якій дим змішується з повітрям. Внаслідок  цього він стає менш міцним і охолоджується. 
 4. Кукурудза. Вважається оптимальним матеріалом для тих, хто вибирає собі першу люльку. Такі вироби не мають якихось особливих властивостей і швидко прогорають, але допомагають зрозуміти, чи подобається такий вид паління та чи варто пошукати дорожчий варіант. 

Як вибрати курильну люльку 

Кожна люлька володіє унікальними властивостями, тому не можна сказати напевно, що варто робити вибір на користь того чи іншого виду. Багато залежить від уподобань курця, а також від того, який сорт тютюну будуть забивати в чашу. 

Досвідчені курці радять купувати одразу декілька люльок для паління. Кожна з них буде надавати цілком інші відчуття від процесу. Періодично змінюючи їх, можна досягти більшого релаксу та насолоди. 

Вибираючи люльку, варто дотримуватись одного правила — вона повинна бути від відомого виробника. Тільки традиційне приладдя для куріння, виготовлене за технологіями, зможе подарувати задоволення від вживання доброго тютюну.

«Сигарний дім Фортуна» пропонує великий асортимент курильних люльок за доступною ціною. Щоб купити виріб, залиште заявку на сайті. Доставка можлива по всій Україні.

 

Вгору