Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Х'юмідор

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Справжні цінителі тютюнової продукції знають, що смакові характеристики тютюну безпосередньо залежать від факторів навколишнього середовища. По-справжньому насолодитися сигарою можна лише при дотриманні всіх тонкощів її зберігання. Будучи органічним продуктом, тютюнове листя вкрай чутливі до температури та вологості повітря. Сигарний Дім Фортуна для шанувальників аромату тютюну пропонує спеціальні скриньки для зберігання сигар – х'юмідори.

Що таке х'юмідор

У перекладі з англійської "humid" – "вологий". Назва пристрою говорить сама за себе. Х'юмідор — це спеціальний контейнер, призначений для зберігання сигар в оптимальних умовах, що забезпечує підтримку вологості всередині замкнутого простору. Головне завдання — збереження смакових і ароматичних якостей виробів з тютюну. Усередині х'юмідора підтримується постійна температура для правильного збереження сигар.

Як працює х'юмідор?

Призначення пристрою — створити навколо сигар умови, до яких вони"звикли". Це параметри вологості й температурного режиму, в яких вирощувалися тютюнове листя, а потім, після етапів ферментації, витримувалися готові сигари.

Х'юмідор виконує свою функцію, підтримуючи природний для сигар мікроклімат. У роботі спеціальна скринька використовує наступні принципи:

 • Підтримка вологості: оптимальний рівень вологості в пристрої становить 65-72%. Для підтримки вологості всередині х'юмідора використовуються спеціальні зволожувачі.

 • Контроль температури. Сигари слід зберігати при температурі близько 18-20 градусів Цельсія. Вища або нижча температура може зіпсувати сигари.

 • Вентиляція. Х'юмідор забезпечує циркуляцію повітря. Це запобігає появі цвілі та інших мікроорганізмів, шкідливих для сигар.

Як вибрати х'юмідор?

В інтернет-магазині представлені тільки якісні моделі спеціальних контейнерів для сигар в Україні. При виборі х'юмідора шанувальники елітних тютюнових виробів спираються на власні переваги. Покупці враховують ряд критеріїв:

 • Конструкція. Х'юмідор повинен бути виготовлений з якісних матеріалів, таких як дерево (кедр, махагон, іспанський кедр) або акрилове скло. Наприклад, версія Perricone Humidor – італійський х'юмідор з махагона з елегантним дизайном.

 • Розмір. Обсяг х'юмідора повинен відповідати кількості сигар, які планується зберігати. Подарунковий варіант Davidoff Winston Churchill Humidor: розкішний х'юмідор з іспанського кедра з місткістю до 100 сигар.

 • Місткість. Виріб повинен мати достатньо відділень і полиць для зручного зберігання сигар.

 • Зволожувач. Наявність в скриньці надійного зволожувача. Наприклад, Boveda Humidor з запатентованою системою контролю вологості, який не вимагає використання води. Cigar Oasis Humidor з цифровою системою управління вологістю для максимальної точності.

 • Дизайн. Х'юмідор може мати різні варіанти обробки і дизайну, від класичних до сучасних. Наприклад, модель Adorini Humidor – високоякісний х'юмідор з німецького виробництва з різними варіантами обробки.

Які бувають х'юмідори для сигар?

У продажу представлені як невеликі "похідні" х'юмідори на 25 і менше сигар, так і місткі контейнер-шафи, розраховані на кілька тисяч одиниць. Виробники випускають х'юмідори у вигляді скриньок і навіть шафок.

Для тих хто планує купити х'юмідор собі або в подарунок, існує безліч моделей х'юмідорів, що відрізняються за розміром, конструкції і матеріалами. На сайті “Сигарного Дому Фортуна” найбільш популярні наступні види:

 • Настільні х'юмідори. Невеликі скриньки, призначені для зберігання декількох десятків сигар. Вони зручні для використання вдома або в офісі.

 • Дорожні варіанти. Компактні моделі, які можна недорого купити та брати з собою в поїздки.

 • Вінтажні х'юмідори. Антикварні версії, які відрізняються своїм стилем та історичною цінністю.

 • Винні шафи з функцією х'юмідора. Холодильні шафи, які можуть підтримувати оптимальні умови, як для зберігання сигар, так і для вина.

Замовити на сайті можна популярний варіант – компактні х'юмідори. Зазвичай передбачають одне відділення, в якому можна зберігати тільки один тип сигар. Невеликий х'юмідор зовні являє собою звичайну дерев'яну шкатулку без внутрішніх розмежувань.

У лінійці виробників також є вироби, обладнані розділеними між собою порожнинами. У таких зволожуючих контейнерах можна зберігати відразу кілька сортів тютюнової продукції. Змішування ароматів при цьому виключено. У таких ящиках можна зберігати сигари декількох видів. Підходить для ароматизованих і неароматизованих сигар. Це більш містка конструкція з передбаченими роздільниками. Розрахована на 20-50 сигар.

Бажаючи купити, при виборі виробу для зберігання сигар важливо враховувати свої потреби і переваги. Правильно підібраний х'юмідор забезпечить ідеальні умови для зберігання тютюнових виробів і дозволить насолоджуватися їх первозданним смаком і ароматом протягом тривалого часу.

 

Вгору