Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Гігрометр для х'юмідора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гігрометри – це пристрої для х'юмідора, основним призначенням якого є контроль мікроклімату. На основі його показників створюється ідеальне середовище для зберігання сигар. Вибору гігрометра для х'юмідора слід приділити ретельну увагу, оскільки від його функціональності і надійності залежить якість тютюнової продукції.

Призначення

Гігрометр використовується для відображення основних показників навколишнього середовища:

  • температурного режиму;

  • рівня вологості.

Залежно від конструкції такі пристрої можуть показувати вміст вологи в повітрі, або парів води в 1 куб. м. повітряної маси. Зберігання сигар без цього приладу є ризикованим для якості продукції. Якщо ви любитель тютюнових виробів і зберігайте вдома їх велику кількість, то купити гігрометр є  вкрай необхідним.

Види гігрометрів

Існує два основних види розглянутих пристроїв:

  • цифровий;

  • аналоговий.

Цифрові прилади працюють на імпульсах, що надаються різними датчиками. Головною перевагою приладів стає легкість у використанні та розпізнаванні інформації. Такий гігрометр можна покласти в будь-яке місце х'юмідора. Виріб оснащений широким функціоналом, наприклад, можливістю подання звукового сигналу при зниженні контрольованих параметрів нижче встановленого рівня. Цифрові гігрометри не вимагають частого калібрування, проте все ж мають необхідну кнопку.

Аналогові гігрометри діляться на три види:

  • пружинні;

  • натуральні волосяні;

  • синтетичні волосяні.

Пружинні механізми є найбільш затребуваними, оскільки вони є доступними за ціною і невибагливими в експлуатації. Але варто пам'ятати, що точність їх вимірів є одною з найнижчих. Натуральні волосяні пристрої рекомендується часто калібрувати, тому їх використовують рідко. Синтетичні волосяні прилади надають максимально точні серед механічних гігрометрів дані, але їх вартість є набагато дорожчою серед конкуруючих аналогів.

Навіщо потрібне калібрування?

Аналогові прилади необхідно калібрувати для точності показаників. Робити це слід при першому використанні, далі - з періодичністю раз на рік. Процедура виконується одним з наступних способів:

  • За допомогою сольового розчину. У ємність з сіллю наливається вода так, щоб вона закрила, але не розчинила сіль. У розчин занурюється гігрометр, після чого ємність необхідно помістити в герметичне середовище на 7-8 годин. Після закінчення цього часу виріб дістається з розчину, стрілка переводиться на 75%, прилад повертається у х'юмідор.

  • За допомогою вологої тканинної серветки. Пристрій обгортають мокрою тканиною, залишають на 1-2 години, а потім виставляють стрілку на 96%.

Де придбати?

«Сигарний Дім Фортуна» пропонує придбати на вигідних умовах різні види гігрометрів. У нашому інтернет-магазині тютюнових виробів ви знайдете широкий асортимент, доступні ціни, високий рівень сервісу. При необхідності досвідчені консультанти допоможуть з вибором товарів, дадуть відповідь на запитання, організують оперативну доставку по Україні.

 

 
Вгору