Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Гільзи для сигарет

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гільзи для цигарок


Самостійне виготовлення цигарок досить поширене серед курців. Для цього в онлайн-магазинах продається все потрібне. Придбати тютюнові вироби, суміші та розхідники можна на сайті «Сигарного Дому Фортуна».

 

Що таке гільзи для самокруток?


Гільзи для сигарет – це порожні трубочки з тонкого сигаретного паперу з встановленим усередині фільтром для очищення диму. Їх можна вважати своєрідними заготовками, що на вигляд і формі не відрізняються від фабричних. Все, що треба зробити – набити їх тютюном. Крім них будуть потрібні спеціальні машинки для гільз – для набивання суміші.

 

Особливості гільз для самокруток


Довжина і ширина трубочок можуть бути різні, можна знайти із запропонованих у каталозі товарів ті, які найбільше відповідатимуть побажанням. Є класичні та нестандартні габарити вироби від провідних брендів, виробництва Польщі, Німеччини. У пачках упакована неоднакова кількість гільз для самокруток (100, 200, 500 і т. д.), це один із критеріїв, який визначає їхню вартість.

 

Переваги гільз для самокруток


Усі заготовки виготовлені з якісного паперу світлого кольору, у яких використовуються фільтри, які мінімізують шкідливий вплив диму.

 

Основні переваги:

 

  • можна знайти тютюн на свій смак;
  • підібрати за фортецею;
  • регулювати ступінь набивання.

 

У звичайних цигарках це залежить від виробника. Зроблені своїми руками виглядають акуратно, їх не можна відрізнити від фабричних. Папір та фільтр не мають сторонніх запахів, горіння йде чудово, не швидко та не повільно.

Використовуючи аксесуари, можна прискорити та спростити процес виготовлення. Куріння цигарок власного виробництва обійдеться дешевше, ніж потрібно витратити на придбання вже готових пачок. Матеріали можна носити з собою, а не лише тримати вдома та користуватися ними, коли потрібно. Вони легко поміщаються в сумку, рюкзак, не займають багато місця. Щоб закурити, знадобиться лише кілька хвилин.

 

Як вибрати потрібні гільзи?


На вибір впливають розмірність трубочки, довжина фільтра, вибирати заготовку необхідно за розмірами машини. Новачки, у яких ще мало досвіду поводження з машинкою, можуть придбати стандартні моделі. Папір може бути без запаху або ароматизований, різної товщини, чим тонший папір, тим ціна на нього вища.

 

Як вибрати тютюн для набивання гільз


У «Сигарному Домі Фортуна» можна вибрати сорт тютюну різної міцності, аромату та смаку, різної крупності нарізки. В основному вибір сорту залежить від самого курця, тому що в трубочки легко міститься будь-яка суміш. Для збереження оптимальної вологості тютюн рекомендується зберігати в пакеті в сухому місці або в табакерці.

Якщо купити все для самокруток, можна перетворити процес виготовлення сигарет на захоплююче заняття, бути впевненим у якості тютюнових виробів. При цьому витратити менше коштів, ніж просто купуючи фабричні пачки.

 

Вгору