Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Кальяни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Кальяни

Паління кальяну отримало популярність в Україні не так давно. Переважно причиною тому послужив незвичайний досвід, який отримують курці при застосуванні кальянів для вживання тютюну. Завдяки особливій конструкції дим виходить зовсім не такий, як при палінні цигарки чи люльки. А можливість вибору різних ароматизаторів тютюнових сумішей ще більше розширює кордони, дозволяючи отримувати від паління справжнє задоволення.

Особливості кальянів

 

Найголовніша відмінність кальяну від інших видів куріння тютюну — це те, що суміш не спалюється у звичному розумінні. Вона тільки розігрівається за допомогою вугілля, що знаходиться на відстані. Якщо тютюн у чаші почне горіти, це тільки зіпсує його смак. 

Під час приготування кальяну слід приділяти особливу увагу тому, щоб гаряче вугілля, що знаходиться на фользі чи спеціальній підставці — калауді, не стикалось з тютюном.

З яких частин складається кальян?

 

Будь-який кальян має стандартний комплект компонентів, який може бути доповнений аксесуарами. Без слідуючих частин прилад не зможе функціонувати: 

 1. Чаша. Може бути виготовлена з кераміки, глини, скла, металу чи силікону. Використовується, щоб розмістити та рівномірно нагріти суміш для куріння. Також існують чаші, які дозволяють палити декілька сумішей одночасно.
 2. Шахта. Являє собою пристрій, за допомогою якого дим з чаші осідає у воду чи інший наповнювач, а потім виводиться в трубку для курця. Складається з носика для чаші, блюдця для вугілля, охолоджуючого тунелю, основи з можливістю установки клапана та підключення трубок. 
 3. Колба. В ній знаходиться вода, через яку відбувається фільтрація тютюнового диму.
 4. Трубка. Дозволяє подавати охолоджений дим з колби в мундштук, через який і відбувається куріння. 

Як вибрати кальян?

 

Під час вибору кальяну слід керуватися кількома простими правилами:

 1. Його висота має бути комфортною для застосування в домашніх умовах.
 2. Матеріал чаші слід підбирати у згоді з типом тютюну, який буде використовуватись частіше всього.
 3. Колба може бути виготовлена з металу чи скла. Краще надати перевагу другому варіанту, тому що він дозволяє слідкувати за чистотою і процесом паління.
 4. Якісний кальян — герметичний та забезпечений гумовою вставкою. З часом вона може зношуватись. Під час вибору слід переконатися, що у продажу є підходяща заміна. 

Асортимент кальянів сигарного дому «Фортуна»?

 

В каталозі магазину можна знайти кальяни від наступних всесвітньо відомих брендів:

 • AMY;

 • China Hookah;

 • Damas;

 • Luna;

 • Mitsuba;

 • Steamulation.

Присутні як компактні кальяни, призначені для одного-двух чоловік, так і доволі масивні моделі з можливістю підключення кількох трубок одночасно, розраховані на великі компанії. 

Що входить в комплектацію?

 

Стандартна комплектація кальяну містить: :

 • колбу;

 • шахту;

 • чаша;

 • трубку;

 • комплект одноразових мундштуків;

 • щипці;

 • набір  вугілля.

За необхідності новий кальян може бути доукомплектований  калаудом і спеціальним ковпаком. Новачкам користуватись калаудом простіше, ніж фольгою, тому що він напевно буде розміщений на чаші коректним чином. Достатньо лише викласти тютюн так, щоб він не виступав за верхній край чаші і не контактував з розігрітим металом. 

Які бувають кальяни

 

Всі кальяни можна поділити на три основні категорії:

 1. Міні. Мають компактні розміри та жорстку трубку. Звичайно використовуються у подорожах, тому що їх зручно брати з собою.
 2. Середні — висотою до 65 сантиметрів. Найбільш поширений варіант, що зумовлюється привабливою ціною; прості в обслуговуванні та універсальні. 
 3. Великі, висота яких може досягати 1 метра і більше. Призначені для великої компанії. Зазвичай встановлюються на підлогу, тому мають власну опірну систему. 

Наш інтернет-магазин кальянів пропонує кращу можливість придбати все необхідне, щоб приємно провести час. Доставка здійснюється по всій Україні впродовж трьох днів після оформлення замовлення. 

Вгору