Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Сигарети Harvest

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сигарети Harvest – продукт відомого німецького бренду Joh. Wilh. von Eicken GmbH. Історія компанії розпочалася в 1770 році. Сьогодні виробник володіє трьома заводами, котрі забезпечують продукцією більше, ніж 120 країн.

Харвест – сигарети та сигари високої якості. Товар напередодні відвантаження проходить ретельний контроль якості, всі характеристики продукції відповідають встановленим світовим стандартам.

Особливості та плюси

Для виробництва сигарет Harvest компанія використовує тютюн Virginia та Burley. Особливості та характеристика:

  • М’який делікатний смак;

  • Солодкий післясмак;

  • Приємний аромат.

Тютюн вирощують у трьох різних регіонах: Бразилії, Китаї та Індії. Особливості кліматичних умов і ґрунту дозволяють досягти унікальних властивостей використовуваного для виробництва сигарет матеріалу.

Асортимент Harvest в Україні представлений декількома видами продукції:

  1. Сигаретний тютюн. Відрізняється гарною вологістю приємним запахом та димом, а також яскравим і довгограючим ароматом.

  2. Німецькі сигарети. Випускаються у стандартному та міні-форматі. Смак сигарет ненав’язливий, м’який. У одній пачці – 20 штук, блок містить 10 упаковок.

  3. Міні-сигари. Максимальний розмір – 11 см. Відмінність – невеликий діаметр, що дозволяє застосовувати меншу температуру тління. У комплекті передбачено фільтр чи мундштук.

Продукцію Harvest виробляють в різних смаках: вишневому, ванільному, кокосовому. Придбати сигари чи сигарети Харвест у магазині тютюнових виробів можливо вже зараз за доступними цінами.

Чому ми

«Сигарний Дім Фортуна» пропонує продукцію високої якості від відомих виробників. Ми отримуємо товар напряму від постачальників, що робить можливим продаж за доступною вартістю. Інші плюси:

  • Доставка по місту;

  • Зручне оформлення заказу;

  •  Індивідуальний підхід.

Купити Harvest в Україні можна онлайн або телефоном.

Вгору