Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Мундштуки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мундштук - зручне пристосування для куріння, покликане очищати дим, що вдихається, від нікотину і пом'якшувати міцність тютюну. У перекладі з німецької означає «частина для рота», що відбиває його призначення. Це порожня трубка, в один кінець якої вставляють сигарету, а інший підносять до рота під час куріння.

 

Мундштуки для цигарок


Мундштук захищає пальці рук від пожовтіння та просочування специфічним запахом, запобігає потемнінню зубної емалі. Він служить фільтром і затримує на стінках токсичні речовини.

Аксесуари випускають довгі та короткі з отвором під різний діаметр цигарок. Мундштук з одного боку має розширений отвір для сигарети, а інша сторона звужена, і називається прикус.

 

Який мундштук вибрати?


Інтернет-магазин тютюнових виробів «Сигарний Дім Фортуна» пропонує купити аксесуари для куріння, зокрема курильний мундштук. Тут представлені якісні товари найкращих виробників.

Сучасні мундштуки вдосконалені, вони мають вигляд трубки з фільтром або системою, що охолоджує. У продажу великий вибір різноманітних мундштуків, що відрізняються:

  • конструкцією;
  • матеріалом виготовлення;
  • концепцією;
  • технологією виготовлення.

 

При виборі аксесуарів для куріння слід виходити з призначення, тому що випускають різні категорії для:

 

 

Цікаві історичні факти


Мундштук вигадали в Європі в 15 столітті після завезення тютюну з острова Тобаго. Спочатку тютюн загортали в сигари, а кмітливі пані примудрялися перев'язувати її шовковою стрічкою, щоб не забруднити рукавички і не зіпсувати ніжні пальці рук. Працівники тютюнових фабрик згортали самокрутки, і щоб не розгубити дорогоцінні тютюнові крупинки, вставляли в саморобні трубки.

Мундштук набув поширення в широких верствах суспільства в період Першої Світової війни, і став модним аксесуаром. Тоді жінки використовували довгі курильні трубки, виготовлені з бурштину або червоного дерева, прикрашені коштовним камінням. Жінки старанно підбирали мундштук до кожного вбрання.

Чоловіки використовували короткі мундштуки суворої форми, щоб було зручно тримати в руці. У минулому столітті мундштук забули і знову згадали у 21 столітті.

 

Матеріали мундштуків


Мундштук повинен бути виготовлений з таких матеріалів, які не псують смаку диму, не завдають шкоди зубній емалі, не виділяють токсичні речовини. Також він повинен бути міцним, не залишати слідів від прикусу зубів. Найпоширеніший і доступніший вид матеріалу для курильного аксесуару – це тверді породи дерева – дуб, бук.

Виготовляють мундштуки з оргскла, гагата, тростини, ебоніту, кістки, роги, бурштину. Ексклюзивні аксесуари отримують з бріара – коріння чагарника ерика, що відрізняється красивим видом.

Елітним виглядом відрізняються кістяні мундштуки, зроблені із зубів кашалоту. А бурштинові вироби не тільки естетичні, а й мають бактерицидні властивості. Приємні тактильні відчуття дають екологічно чисті ебонітові мундштуки.

Якщо вам потрібні тютюнові вироби, тютюн або мундштук, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за контактним телефоном. Менеджер зв'яжеться з вами та оформить заявку. Ми маємо невисокі ціни, оскільки товар отриманий від виробників. Вартість виробів можна дізнатися за телефоном або подивитися в каталозі на сайті.

 

Вгору