Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог

Сигарети Black Devil

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сигарети Black Devil — для справжніх поціновувачів 

Імпортні сигарети голландської торгівельної марки Balck Devil користуються популярністю в європейських країнах. Прихильники оцінили якість продукції бренду  за виключне використовування натурального тютюну. В каталозі інтернет-магазина тютюнової продукції «Сигарний Дім Фортуна» представлений повний асортимент тютюнових виробів з екзотичною назвою Black Devil, які можна  придбати за доступною ціною. 

Марка сигар Black Devil — компанія зі 180-річной історією

 

Продукт ТМ Heupink & Bloemen Tabak впізнаваний внаслідок  оригінального презентабельного дизайну. Пачки виконані в чорному кольорі, фільтр відрізняється золотавими написами та роздільними смужками в тон. Історія компанії почалась у 1839 році зі звичайного скручування сигар в домашніх умовах паном Блуменом. Продукція одразу стала мати попит , тому засновник вирішив розширити виробництво. Почали з'являтись фабрики, підприємство перетворилось на сімейне і передавалось у спадщину. 

Після об'єднання декількох підприємств було побудовано сучасну фабрику з інноваційним обладнанням (2001 рік). Бренд став впізнаваним по всьому світу, активно бере участь в аукціонах. Тютюнові листя закуповуються на кращих азіатських, європейських, американських плантаціях. 

Особливості продукції

Сигарети Black Devil відрізняються незмінно стабільною якістю. Мають повний баланс насиченості та аромату. Принципова позиція компанії — використовувати тільки натуральне листя. Сигарети мають свої особливості:

  • помірну щільність наповнення;

  • акуратну нарізку;

  • в міру приторний аромат;

  •  пакунки з розривними стрічками, які міняють кольори з червоного на зелений в залежності від кутів зору. 

Упізнаваний  дизайн важко сплутати зі стилем інших брендів. На повністю чорній пачці розміщено зображення у вигляді гарненького диявола (чортеня). 

Асортимент

Популярні сорти Balck Devil багато хто називає гідною заміною «Капітану Блеку » як за ціною, так і за якістю. До них відносяться:

  • не ароматизовані, з натуральним смаком, достатньо міцні;

  • з шоколадним ароматом і благородними смаками кращих сортів;

  • з ванільним ароматизатором, доповненим міцним тютюном, що створює феєрверк  запам'ятовуваного смакового відтінку. 

Як вибрати сигарети Black Devil?

Під час вибору тютюнових виробів враховують міцність та наявність/відсутність ароматизаторів. Консультанти інтернет-магазина допоможуть підібрати і купити сигарети Balck Devil з урахуванням ваших смаків та побажань. Доставка — по всій Україні в найкоротші терміни. На всю продукцію надаються сертифікати якості.

 

Вгору