Така думка докорінно помилкова. З кожним роком самокрутки привертають все більше уваги людей з різним достатком, поступово збільшуючи нішу, що займається в тютюновій індустрії.
Їх воліють люди світової величини, від музикантів до політиків та керівників цілих держав. Самокрутка вже давно не є ознакою низького статку. Нині це якісний тютюновий продукт, що дозволяє максимально насолодитися процесом куріння.


Що таке самокрутка?


Відповідь на питання приховується в самій назві. По суті своїй, це цигарка, скручена людиною самостійно з використанням відданого їм тютюну та деяких додаткових складових, які ми розглянемо нижче.


Переваги саморобних цигарок


Попри те, що сьогодні найчастіше використання самокруток сприймається як цікавий і незнайомий спосіб звичного куріння і зароджує непідробний інтерес, далеко не багато хто всерйоз замислюється про його переваги перед курінням звичайних цигарок. А їх дуже багато!
Звичайно, не варто забувати, що куріння – у будь-якому випадку згубна звичка, що сильно впливає на здоров'я людини та подальшу якість її життя на гірший бік. Але якщо вибирати з «двох лих» – сигарети та самокрутки – навіть професійні висококваліфіковані лікарі віддадуть свої голоси за другий варіант.


Розглянемо ключові конкурентні переваги самокруток перед покупною продукцією:


1. Це вигідніше у фінансовому плані. На перший погляд, це може здатися майже абсурдним: для виготовлення однієї сигарети необхідно придбати все для самокруток, включаючи спеціальний пристрій для набивання, якісний папір та фільтр. Звичайно, найголовніше – тютюн. Якщо розглядати куріння скручених самостійно цигарок не в разовій, а в довгостроковій перспективі, стане очевидним: співвідношення ціни та якості в рази вигідніше, ніж у кращих марок сигарет.
2. Висока якість. Ви ніколи точно не дізнаєтесь, що виробник поклав усередину цигарку, яку ви тримаєте в руках. Можна знайти склад, але він включає лише частину використаної сировини. Ознайомившись, ви по-справжньому жахнетеся.
Цигарки зберігають у собі практично всю періодичну таблицю хімічних елементів Менделєєва, значний вигляд якої кожен пам'ятає ще зі школи. До того ж виробники постійно прагнуть максимально здешевити виробництво продукції для отримання найбільшого прибутку, що також відбивається на підсумковій якості. Як результат – все більше курців повністю відмовляються від виробничого продукту на користь самокруток.
3. Широкий вибір. Інтернет-магазин тютюнових виробів пропонує курцеві самостійно обирати наповнення своєї цигарки. Існують різні види паперу та сорти тютюну. Крім того, людина вирішує сама, чи хоче вона використовувати фільтри, чи віддасть перевагу від них відмовитися.
4. Насолода процесом виготовлення цигарки та її куріння. Багато хто наголошує, що процес нагадує якусь медитацію і навіть розслаблює.

Спробувавши забиту вручну сигарету одного разу, більшість назавжди відмовляється від покупних сигарет. Підсумок – куріння перетворюється з просто згубної пристрасті на захоплення: люди починають цікавитися його культурою, традиціями, історією.

Що потрібно для створення самокрутки?


Для виготовлення саморобних цигарок слід придбати особливий сигаретний тютюн, відвідавши “Сигарний Дім Фортуна”. Як правило, тютюн дрібно нарізаний, але є й альтернатива – самосад чи махорка. Наступна важлива складова – папір. Рекомендується віддавати перевагу саме сигаретній покупній, хоча деякі застосовують газетну (тонкість обумовлює прийнятність для куріння). Але важливо розуміти, що чим якісніші компоненти – тим більше задоволення від куріння ви отримаєте.


Як зробити самокрутку своїми руками?


Візьміть папір і зробіть з нього човник. Далі, складіть удвічі. Затисніть між великим і середнім пальцями, вказівний розташуйте скраю складки, що вийшла. Утримуючи одну руку в такому положенні, інший візьміть щіпку тютюну, після чого рівномірно розподіліть по всій довжині майбутньої цигарки. Новачку не завжди вдається правильно визначити необхідну кількість тютюну з першого разу. Найчастіше береться трохи менше за столову ложку.


Поступово розкачайте тютюн, прокручуючи папір. Якщо ви розумієте, що утворилися порожнечі – додайте тютюну для більш щільного набивання.
Фінальний крок – скручування. Акуратними рухами загорніть один кінець паперу, поклавши інший внахлест, щільно скрутіть. Змочіть вільний край паперу (можна мовою), щоб цигарка не розвалилася. Якщо з кінця стирчать надлишки тютюну, обережно видаліть їх плавними рухами.
Деякі вважають за краще користуватися фільтром. Він може бути розміщений до наповнення сигарети тютюном, так і після скручування.


Як згорнути самокрутку спеціальною машинкою?


Візьміть прилад таким чином, щоб рамка відкривалася до вас, після відкрийте її. Потім у кутку розмістіть фільтр і насипте курильний тютюн для самокруток, рівномірно розподіляючи.
Далі рамка закривається. Для надання цигарки форми пальцями прокрутіть ролик вниз.
Вставте в машинку для самокруток папір. Важливо, щоб клейова сторона виявилася вгорі і була розташована лицьовою стороною до вас.
Прокручуйте передній ролик вниз великими пальцями, а задній вгору вказівними. Продовжуйте, доки на поверхні не залишиться лише клейова частина паперу.
Завершальний крок – змочіть клейову смужку, щоб сигарета склеїлася, та повторно прокрутіть без різких рухів. Самокрутка готова — тепер ви можете насолодитися курінням якісного тютюну.