Як вибрати електронну сигарету?


Незважаючи на різноманітність пропонованих пристроїв для ширяння всі вони мають загальну механіку і працюють за єдиним принципом — відмінності лише в типі випаровування рідин, ціні та потужності акумуляторної батареї. Щоб купити відповідні електронні сигарети, які рекомендуватимуть вимогам споживача, необхідно вивчити заздалегідь, на які критерії вибору варто звернути насамперед.


Різновиди електронних сигарет


Всі електронні сигарети, POD, що продаються на світовому ринку, POD системи і вейпи діляться на шість поширених типів системи. Всі вони розрізняються за дизайном, формою та вагою. Варто дізнатися докладніше про класифікацію ЕС, вейпів, e-сигарет:

 • суперміні (A) по органолептиці нагадують стандартну сигарету. Довжина пристрою не перевищує 10,5 см. У сигареті є акумулятор максимальної потужності 85 мАг та міні картридж з об'ємом рідини до 400 мкл;
 • міні (В) – довші за модель міні (А) до 12 см. У таких сигаретах встановлена батарея до 200 мАг, а картридж на 500 мкл можна зустріти в найпотужнішій моделі типу міні (В);
 • Penstyle (C) – сигарета діаметром до 1 см. По довжині вона може бути до 17,5 см. Середні габарити класичного дизайну корпусу поміщають всередині акумулятор до 290 мАг;
 • сигари (D) мають схожість із пенстайл. Розмір сигари дозволяє розмістити в ній акумулятор потужністю від 700 мАг та картридж для автоматичної рідини від 1,2 мл;
 • моди (E) – цей випарник відрізняється тим, що з ним можна робити величезні клуби диму. За рахунок потужної батареї до 2200 мАч девайс дуже довго можна використовувати. У ньому є контейнер, який міститься автоматична суміш для куріння;
 • електронні трубки (F) – ці вейпи зовні виглядають просто розкішно. Вони нагадують справжні сигари. Вони можуть бути встановлений потужний акумулятор до 1000 мАч;
 • різні види атомайзера (обслуговуються із заміною вати і койла, замінний, що не обслуговується, комбінований – в ньому можна замінити вату самостійно).

Види електронних сигарет із затягування


Цигаркова затяжка є окремим видом ширяння. При вдиханні пара спочатку збирається у роті і потім опускається у легені. Ця затяжка по праву вважається класикою, тому що вона дуже нагадує куріння нікотинових сигарет.
Атомайзери виглядають по-різному, у них навіть різні потужності акумуляторів. У цих пристроях для куріння типи затяжок можуть відрізнятися.

Поширені види електронок по затяжках:

 

 • сигаретна відкритого та закритого типу;
 • закрита горлова;
 • класична кальянна;
 • напівкальянна.


В основному більшість людей віддає перевагу сигаретній та кальянній. Електронні випарники із сигаретною затяжкою наділені спеціальним механізмом активації пари. Через них слід затягувати пару повільно. Орієнтовний час затягування становить приблизно 4 секунди. Затримувати пару в роті потрібно кілька секунд. Потім потрібно зробити вдих повітря і повільно видихнути після попадання пари в легені.
Кальянна затяжка також популярна, але тип ширяння - це зовсім інший. Затяжка так само, як при сигаретній становить 3-4 секунди. Такі електронки, як правило, мають атомайзери і більшість дріпок, крім тих, що з маркуванням MTL.
Усі атомайзери класифікуються на кшталт затяжки. Перед покупкою девайса краще заздалегідь визначитися з цим критерієм, інакше сигарета буде припадати пилом на полиці.


Види з обслуговування


Випарники (атомайзери) в електронках відповідають за генерацію парового потоку під час куріння. По обслуговуванню вони поділені на три типи:

 • необслуговувані – одноразові електронки, у яких випарник просто розхідник. Якщо термін використання випарника минув, він замінюється на новий;
 • обслуговуються POD системи – у такій сигарі можна власноруч замінити вату та койли (спіралі);
 • гібридні (комбіновані) - за бажанням можна використовувати як обслуговуваний або необслуговуваний.


Щоб при зміні рідини для цигарок не залишилося смаку минулого ароматизатора, необхідно промити атомайзер. Також варто прожарити спіраль і змінити ґнот. Спочатку відкручується основа, щоб ретельно промити бак атомайзера. Для очищення досить просто потримати бак під струменем теплої проточної води.


Критерії вибору електронної сигарети


Варто зазначити, що електронний випарник підбирається індивідуально для кожної людини. Професійні курці люблять і зовсім збирати цигарку частинами. Початківцям краще починати зі звичайних парогенераторів та одноразових електронних сигарет.

Основні моменти:

 • акумулятор – його потужність має бути не менше 1000 мАг. Якщо купується мод, його ємність має бути щонайменше 2000 мАч;
 • рівень опору кліромайзеру чи атомайзеру. Від цього показника залежить димність парогенератора;
 • розташування кліромайзера – від цього нюансу залежить смак та аромат електронної сигарети;
 • якість рідини для сигарет з тим співвідношенням нікотину та ароматизаторів, яке подобатиметься її власнику.

 

Висновок


Щоб підібрати за демократичною ціною електронну сигарету, яка відповідатиме вимогам та побажанням, необхідно знати, на які критерії вибору слід звертати увагу під час покупки. Знаючи види електронок вже можна сміливо зазирнути в інтернет-магазин "Цигарний Дім Фортуна", а розбираючись у типах обслуговування, можна зовсім відчути себе профі.