«Сигарний Дім Фортуна» представляє нові мексиканські сигари лінійки Casa Turrent 1880

Найстаріша з нині існуючих та найбільша мексиканська сигарна компанія Tabacalera A.Turrent заснована ще в 1880 році, коли Альберто Туррент відкрив для себе, та, як виявилось, для всього світу, благословенні ґрунти долини Сан-Андрес в штаті Веракруз. Компанія була відома, як виробник тютюну для багатьох відомих сигарних брендів та створювала свої сигари, найвідоміші з яких ТМ Te-Amo.

10 років тому, в 2013 році компанія вперше представила преміальну марку Casa Turrent, щоб показати, що мексиканські сигари зможуть отримати прихильників не лише недорогих позицій, а й поціновувачів сигар, які цікаво та престижно дегустувати.

Назва бренду перекладається з іспанської, як «Будинок Туррентів», саме сімейна «табакалера» зображена на логотипі. Ця назва якнайкраще відображає ідеологію нової марки. Адже основа суміші – це власний тютюн, який родина Туррент вирощує вже більш ніж півтора сторіччя. Причому все листя вирощується в Мексиці спеціально для цієї марки.

Логічним продовженням перших релізів стали лінійки, що були присвячені знаковим подіям сімейної компанії, найважливіше з яких – її заснування в 1880 році. Так у 2017 році з’явилась сигара Casa Turrent 1880. Над створенням суміші флагманської лінійки декілька років працювали тютюноводи та блендери під керівництвом представників четвертого та п'ятого покоління сім'ї – Альберто та Алехандро Туррентів.

Саме Алехандро Туррент особисто в травні 2018 року приїжджав познайомити українських афісіонадо з першою сигарою Casa Turrent 1880, що буда створена з тютюну 10-річної витримки.

odesa

Проте тоді це була лише одна суміш, і лише в одному розмірі. Зараз виробники вирішили проекспериментувати з витриманим листям, що вирощується та зберігається на підприємстві, проте незмінним залишилась якість скручування та принципова позиція що до використання лише витриманих тютюнів (для покривного листя та наповнювача – 10-12 років, для зв’язувального листя – щонайменше 5 років). Протягом останніх кількох років родина Туррент зберігала найкращі тютюни з кожного врожаю та резервувала їх саме для Casa Turrent 1880.

Алехандро розказує, що випуск кожної вітоли щорічно обмежено лише 5000 коробками по 10 сигар. Коробки також виглядають по-особливому та можуть стати справжньою прикрасою хумідору – зроблені з цільного кедра, вони прикрашені світлинами, що показують історію родини Туррентів, становлення їх бізнесу.

Нові формати були представлені у 2022 році, і ось ми маємо можливість продегустувати їх в нашій країні. Перша дегустаційна зустріч пройде вже 3 березня в Одесі!

 

Casa Turrent 1880 Claro

Найм’якішими з нових сигар є Casa Turrent 1880 Claro, їх світлий колір забезпечується вирощеним під навісами Habano Criollo San Andres, наповнювач з суміші мексиканських витриманих сортів Habano Criollo San Andres та Negro San Andres зрівноважений домініканським тютюном сорту Habano та загорнутий у зв’язувальне листя Negro San Andres. Ці сигари нададуть можливість познайомитись з усім багатством мексиканського витриманого тютюну навіть недосвідченим курцям.

Сигара Casa Turrent 1880 Claro Short Robusto («Каса Туррент 1880 Кларо Шорт Робусто»)

Ця невелика післяобідня сигара дуже швидко розкриває комплексний солодко-горіховий смак з ароматами землі, червоних фруктів, відтінками кориці, печива, польових квітів та довгим деревним післясмаком.

Виробник
Tabacalera A.Turrent
Країна-виробник
Мексика
Покривне листя
Мексика
Зв’язувальне листя
Мексика
Наповнювач
Мексика, Домініканська Республіка
Міцність
Середньо-м’яка (2 з 5)
Довжина, см
12,1
Діаметр, см
2,07
Діаметр, RG
52
Формат
Short robusto
Час куріння, хв.
45
Кількість у пачці, шт.
10
Ціна, грн. за штуку
493-00

 

 

Casa Turrent 1880 Oscuro

Достатньо міцна лінійка мексиканських «пурос» розкриває всю красу тютюнового листя сорту Habano Criollo San Andres, які блендери вирішили використовувати і в якості покривного листя (для цього тютюн вирощують на сонці), і для усієї суміші наповнювача. Додаткової насиченості смаку, який точно прийде до вподоби досвідченим курцям, надає зв’язувальне листя класичного родинного сорту Negro San Andres.

Сигара Casa Turrent 1880 Oscuro Robusto («Каса Туррент 1880 Оскуро Робусто»)

Красива мексиканська «пурос» стане в пригоді після насиченого обіду чи вечері, в її димі простежується еволюція від пряних відтінків духмяного перцю, кориці та дерева через несподівані відтінки солодкого какао, лісових горіхів до яскравих шкірясто-кавових відтінків на фініші з тонкими навіть цитрусовими нотами.

Виробник
Tabacalera A.Turrent
Країна-виробник
Мексика
Покривне листя
Мексика
Зв’язувальне листя
Мексика
Наповнювач
Мексика
Міцність
Середньо-міцна (4 з 5)
Довжина, см
13,4
Діаметр, см
2,19
Діаметр, RG
55
Формат
Robusto
Час куріння, хв.
70
Кількість у пачці, шт.
10
Ціна, грн. за штуку
567-00

 

Casa Turrent 1880 Colorado

Назва цієї лінійки сигар, що також є мексиканськими «пурос» відповідає покривному листю червоно-коричневого кольору «колорадо», що зроблений з сорту Negro San Andres Colorado. Зв'язувальне листя та частина наповнювача зроблена з тютюну Habano Criollo San Andrеs, що додає разом з класичним «кубинським» кольором покриву деякий «гаванський» відтінок курінню. Додатково багатство смаку забезпечує тютюн Negro San Andres в наповнювачі.

Сигара Casa Turrent 1880 Colorado Doble Robusto («Каса Туррент 1880 Колорадо Добле Робусто»)

Неперевершений смаковий малюнок цієї розкішної вечірньої сигари розкривається яскравими фруктовими нотами кураги та родзинок, що збалансовані солоним відтінком шкіри, темного шоколаду та дубовими тонами. Допитливий афісіонадо під час куріння зможе вловити дуже цікаву гру відтінків меду, ванілі, перцю, кориці та ароматних трав.

Виробник
Tabacalera A.Turrent
Країна-виробник
Мексика
Покривне листя
Мексика
Зв’язувальне листя
Мексика
Наповнювач
Мексика
Міцність
Середня (3 з 5)
Довжина, см
16,5
Діаметр, см
2,19
Діаметр, RG
55
Формат
Corona gorda
Час куріння, хв.
90
Кількість у пачці, шт.
10
Ціна, грн. за штуку
682-00