Основні частини електронної сигарети


Відгуки про пристрої в інтернет-магазинах часто стосуються роботи обладнання. Спочатку конструкція може здатися складною, через якийсь час все стає зрозуміло та просто. Сучасні електронні сигарети складаються з двох частин – акумулятора та кліромайзера. Останній є ємністю, в яку міститься рідина і частина, яка її нагріває. При дії високих температур, елемент перетворює суміш, що вдихається курцем, в пар, що є замінником традиційного диму. Батарея живить прилад. Часто контейнери для розчину бувають знімними (за винятком одноразових).

Як працює електронна сигарета?


Робота електронної сигарети ґрунтується на вдиханні аерозолю, отриманого шляхом нагрівання специфічної рідини до температури близько 200°С. Курець натискає кнопку, загоряється діод, що імітує сигарету, що тліє, рідина з нікотином, нагріта маленькою батарейкою і перетворена у водяну пару, надходить у легені.


У старих моделях були картриджі з ватою, на яку капали розчин, що містить нікотин. При виробництві нових моделей використовуються кліромайзери, тобто прилади, оснащені нагрівачем, ємністю під рідину для електронних сигарет і мундштуком.
В електронних виробах є нікотин, токсичні сполуки, додатково є ароматизатори. Їх концентрація значно нижча, ніж у разі куріння звичайної сигарети, тому можна зустріти твердження, що аерозоль, що утворюється, є «нешкідливою водяною парою».

 

Роль рідини


Розчином заповнюється змінний контейнер підсистеми. Вона містить чистий нікотин, а в традиційному тютюні присутні смоли, які погано впливають на легені. Крім очищеного нікотину, до складу електронної сигарети також входять:

  • Пропіленгліколь.
  • Вода.
  • Гліцерин.


Аромати з допуском для використання у косметиці та харчових продуктах (відомо понад 7000 смаків).
Важливо не купувати рідину із ненадійних джерел, навіть якщо ціна приваблює. Вона не продається без вкладишів з інформацією про виробника, імпортера, показання та склад. Вони можуть бути забруднені, наприклад толуолом або бензолом. Жижу слід зберігати у відповідному місці, бажано вибрати прохолодне, темне місце.

Інструкція з використання парячих пристроїв


Використання електронки слід починати з розуміння найважливіших практичних моментів. Пара від такої конструкції, в порівнянні з сигаретним димом, набагато менше дратує і не містить небезпечних для здоров'я речовин, наприклад, смоли.
Її слід вдихати набагато довше, ніж дим класичних цигарок. Тільки тоді можна отримати повний аромат та смак, заявлений виробником. Вдихаючи пар вейпу, разом з ним у легені потрапляє повітря, яке не дратує дихальну систему порівняно з тютюновим димом. Перед кожним курінням треба вмикати сигарету. Нагрівач спрацьовує миттєво та виходить на повну потужність практично відразу після натискання кнопки користувачем. Виняток – прилади, які вимагають час на розігрів (це буде вказано в індивідуальній інструкції). Іноді кнопку потрібно постійно тримати. Це необхідно для захисту як пристрою, так і користувача.