ТОП-10 марок тютюну для кальяну


Якщо потрібно купити високоякісний продукт низької вартості, варто заглянути в наш інтернет-магазин тютюну і оцінити смаки від різних брендів.

Найкращі кальянні тютюни:

 

 1. Тютюн Adalya має м'який, густий тютюновий дим, який неймовірно приємний. Його цілком реально відчути після першого розкурювання, не докладаючи зайвих зусиль. Тому тютюн Adalya особливо цінують новачки кальянокуріння, але їм важливо не переборщити з кількістю і не викурити надто багато за один підхід.
 2. Популярна марка родом з ОАЕ Al Fakher з'явилася на ринку далекого 2001 року, а з 2009 року виробництво розширило масштаби до світових. Продукція незмінно входить до асортименту кращих кальянних закладів і викликає позитивні відгуки споживачів. Тютюн Al Fakher витримує навіть високі температури та легко куриться.
 3. Неперевершений аромат, глибокий та насичений смак, а також висока якість сировини – все це робить Daily Hookah ідеальним. Навіть назва говорить сама за себе і означає продукт для щоденного використання. Daily Hookah залишає ледь вловиме післясмак і вражає своїми жаростійкими характеристиками.
 4. DARKSIDE виготовляється за певною технологією. При виробництві тютюну дозволяється інтенсивно вбирати ароматичні добавки. Дарксайд випускається в мініатюрних розфасовках користувача, які підійдуть для домашнього проведення часу з кальяном. Можна купити цей тютюн по 100 та 250 грамів.
 5. Тютюн Fantasia зі США має дрібну нарізку, яка дає смак відразу розкриватися з усіма його нотками. При цьому аромати, як правило, мають соковиті екзотичні нотки, які добре відчуваються. Для створення яскравих уподобань використовується спеціальний сироп для просочення тютюнових листів. Забивання тютюну Fantasi проста, як і для будь-якого легкого тютюну. Рекомендується проводити забивання на керамічному фанелі або на глиняних чашках - так смак розкриватиметься краще.
 6.  Американський бренд Fumari tobacco із Сан-Дієго з 1997 року набув популярності у багатьох країнах. Тютюн для кальяну Fumari рекомендують курити на трьох вугіллях, використовуючи калауд, на глиняній або силіконовій чаші з повітряною забивкою, так смак розкриється краще. Розфасована тютюнова суміш по 100 гр. та 1 кг. для поціновувачів із величезним апетитом чи спеціалізованих закладів.
 7. Тютюн Must Have тішить бюджетною вартістю, легкою міцністю та різноманітністю смаків. Розкурюється він дуже легко, тому що не схильний до горіння. В міру димний і ароматний на виході з різними смаками в залежності від обраного складу.
 8.  Sebero є сумішшю середньої або легкої міцності. Використовуючи тютюн Себеро для куріння кальяну можна сміливо розраховувати на щільний дим та тривалий смак.
 9. Spectrum - виготовляється з тютюнового листа Monte Calme, який є своєрідним аналогом Берлі. Хоча експерти відзначають, що за своїми характеристиками та смаковими нотками, Monte Calme більше схожий на звичну Вірджинію.
 10. Zomo є новинкою ринку, але у Латинській Америці давно користується популярністю. Виробляють продукт у Бразилії, і в лінійці налічується близько ста смаків. Крім того, виробники радують курців новими ароматами. Міцність залежить від виду, тому з вибором проблем не виникає.

Що потрібно знати про тютюн? Шкала міцності тютюну для кальяну


Більшість складів включає мінімальну приблизну кількість 0,05% нікотину. У виробництві кальянних міксів стандартом прийнято вважати 4%. Гурмани та новачки залишаться задоволені вибором, а зробити його можна у «Сигарний Дім Фортуна».
Шкала:

 • light – від 0,6 до 1%;
 • medium – до 2%;
 • strong -3%;
 •   extra strong – до 4%.
 •  

Добірка легкого тютюну для кальяну


Fumari – це класика американського кальянного тютюну. Суміш ідеальна за співвідношенням якості та ціни. Можна експериментувати, поєднуючи з іншими сумішами, а також використовувати окремо. Деякі склади Фумарі, наприклад, ведмедика Gummy вже легендарні і їх немає в інших виробників.


Переваги Fumari:

 

 • натуральні смаки;
 • димність рясна;
 • низька міцність.


Al Fakher – цей тютюн – один із перших легких сумішей для кальянів, випущений в ОАЕ у 2001 році. Курильний тютюн показує сильну димність та жаростійкість при використанні. За міцністью він вважається лайтовим.