Електронні сигарети з'явилися на ринку близько 10 років тому і швидко стали популярною заміною тютюнової продукції. Виробники стверджують, що вейпи на 95% безпечніші за звичайні сигарети. Проте їхні противники заявляють, що електронні пристрої не менш шкідливі та прищеплюють молоді звичку куріння. «Сигарний Дім Фортуна» зібрав усі факти, щоб з'ясувати, як справи насправді.

 

Вейпінг - не куріння


Суть роботи електронних сигарет полягає в нагріванні ароматизованої рідини (жижі) та створенні пари, що імітує тютюновий дим. У жижах міститься у кілька разів менше нікотину, ніж у тютюні. Його негативний вплив зведено до мінімуму. Пара не обпалює дихальні шляхи та не містить смол, СО та інших шкідливих продуктів горіння. Електронні випарники є чудовою альтернативою тютюнової продукції. Аналогічні пароутворення та тугість затягування допомагають відмовитися від шкідливої ​​звички.

Дещо інакше діють вейпи. Принцип роботи той же, але вони генерують багато пар і мають різні смаки. Вейпінг – це модний ритуал, який знімає напруженість та полегшує спілкування. Він скрасить зимовий вечір і створить невимушену атмосферу у компанії. До того ж вейпінг безпечніший за куріння кальяну. Однак конструкція вейпів складніша, ніж у електронних сигарет, а тому ціна на них дещо вища.

 

Чи правда, що вейпінг небезпечний?


Електронні парогенератори часто пов'язують із ризиком серцево-судинних захворювань та негативним впливом при пасивному вдиханні пари. Проведені дослідження спростовують міфи про шкоду вейпів для здоров'я курців та оточуючих людей. Провідний активіст антитютюнової компанії, професор Стентон Гланц із Каліфорнійського університету заявив: «Безперечно, вейпінг менш небезпечний, ніж звичайні цигарки».

Нешкідливий вейпінг і для молоді, тому що не прищеплює пристрасть до куріння традиційних сигарет. До того ж на ринку існує безліч безнікотинових жиж, які повністю виключають розвиток залежності.

 

7 наукових фактів про електронні сигарети


Безпеку електронних парогенераторів підтверджують досвідчені лікарі та повномасштабні медичні дослідження:

1.    Вчені з Франції довели, що пар, що видихається, містить мізерну кількість нікотину і розсіюється за 11 секунд. Наприклад, тютюновий дим знаходиться в повітрі 20 хвилин і містить безліч отруйних речовин: діоксид вуглецю, ціаністий водень, діетиленгліколь, ацетон і натрозмін.

2.   Основний компонент жиж — пропіленгліколь — викликає лише сухість слизової оболонки рота. Саме він обумовлює незначне першіння у горлі у новачків, яке швидко минає.

3. Доктор медицини Константинос Фарсалінос (Університет Патри, Греція), який близько 8 років займається оцінкою безпеки електронних випарників, підтвердив відсутність зниження кисню в крові у вейперів.

4. Центр кардіохірургії Онасіса виключає підвищення ризику розвитку атеросклерозу та погіршення кровопостачання серцевого м'яза при використанні парогенераторів.

5.   У дослідженні Теда Вагенера (Університет Оклахоми) бажання курити тютюнові вироби після вейпів виникло лише в одного студента з 1300 піддослідних.

6.   Згідно з результатами дослідження, опублікованого в журналі Університету Оксфорда (2013 р.), пасивне вдихання пари електронних пристроїв не шкодить навіть дітям та вагітним жінкам.

7.   Директор Ради, що контролює наукову діяльність та охорону здоров'я (США), професор Гілберт Росс упевнений, парогенератори — найкраща альтернатива тютюновим виробам, якою має скористатися кожен курець.

 

Електронні сигарети допомагають кинути палити

 


Глобальне опитування Всесвітньої організації охорони здоров'я показало, що за останні 10 років куріння звичайних сигарет скоротилося на 21% серед дорослих та 36% серед підлітків та молоді, у тому числі завдяки вейпінгу. У боротьбі з тютюнопалінням використовуються різні електронні пристрої:

Інноваційні Pod-системи для швидкого вгамування «нікотинового голоду». Для більш ефективної боротьби з тютюновою залежністю важливо підібрати потрібний смак жижі.

Одноразові електронні сигарети розраховані на 12-16 циклів. 91-97% людей, які перейшли з тютюнового диму на пару, вже за кілька тижнів відзначають поліпшення самопочуття та порятунок від хронічного кашлю. Вчені з Женевського університету довели, що одноразові пристрої запобігають поверненню колишніх курців до шкідливої ​​звички. Значно знижується ризик онкозахворювань, а це мільйони врятованих життів.

Безникотинові жижі. Ефективно усувають психологічну залежність від тютюнопаління та абсолютно нешкідливі.

Парогенератори допомагають кинути палити у 98% випадків. Антинікотинові пластирі та таблетки дають лише 27% ефективності і при цьому мають масу побічних ефектів.

 

Чи може вибухнути електронна сигарета?


У ЗМІ періодично миготять новини про вейпи, що вибухнули в руках. Однак такі випадки найчастіше пов'язані з використанням електронок першого покоління, куплених у сумнівних інтернет-магазинах. Сучасні моделі вапорайзерів максимально безпечні, але при неправильній експлуатації пристроїв можливе спалах. Щоб виключити пожежу, дотримуйтесь наступних правил:

Використовуйте лише якісні електронні пристрої. «Сигарний Дім Фортуна» має ексклюзивні права на реалізацію альтернативної тютюнової продукції від відомих брендів.

У пристрої з механічним модом не можна вставляти акумулятори із недостатньою силою струму. Для електронної сигарети потрібний зарядний пристрій із відповідними параметрами.

В електронних модах можливе регулювання параметрів струму. Деякі користувачі, бажаючи максимально збільшити кількість пари, перевищують вказану в інструкції потужність. Це призводить до сильного перегріву акумулятора.

Механічні моди слід періодично чистити. Бруд і рідина засмічують контакти, а це загрожує замиканням.

Сучасні електронні сигарети не вибухають завдяки вбудованому газовідводу. Більшість моделей має захист від перегріву та загоряння. Ціна таких сигарет дещо вища за небезпечні аналоги, але якість і надійність коштує всіх витрат.

 

10 переваг електронних сигарет


У порівнянні зі звичайними сигаретами електронні генератори пари мають незаперечні плюси:

  1. Пар не містить смол та канцерогенів, має приємний смак.
  2. Чи не мучить постійний кашель.
  3. Зуби залишаються білими, на пальцях немає жовтих слідів від сигарет.
  4. Нервову напругу можна зняти непомітно для оточуючих.
  5. У приміщенні немає запаху тютюну, не потрібна попільничка.
  6. Датчики диму не реагують на пару.
  7. Ефективна допомога при відмові звичайних сигарет.
  8. Можливість змінювати міцність рідини.
  9. Виключено пожежу від непогашеної цигарки.
  10. Відсутність шкоди для оточуючих.

Купуйте електронні сигарети та вейпи у «Сигарному Будинку Фортуна». Ми реалізуємо найкращу продукцію світових брендів та задовольняємо будь-які запити покупців з різним рівнем доходів.