Одноразові електронні сигарети, так само як і багаторазові Pod системи - користуються популярністю, що постійно зростає. Адже ширяння дає куди більше різноманітних відчуттів від процесу, порівняно зі звичним тютюнопалінням. Саме вейпи нерідко допомагають знизити або подолати нікотинову залежність, використовуючи спочатку розчини з низьким вмістом нікотину, а потім поступово переходячи на більш слабкі рідини, аж до повної відмови від них.

В цілому, електронні сигарети – це зручно, сучасно, безпечно та приємно. Однак є одна витрата - необхідність у заправці рідиною, яка всерйоз здатна спантеличити новачків і затятих користувачів одноразово.


Як правильно заправляти рідину в електронну сигарету?


Кожна електронна сигарета, розрахована на багаторазове використання, має свій принцип заправки, яка прямо залежить від атомайзера (російською – нагрівальний елемент або випарник).


Залежно від типу атомайзера відрізняється принцип заправки:

 

  • заправка одних систем здійснюється у нижній частині корпусу;
  • інші моделі потрібно заправляти зверху;
  • ще одна частина електронних цигарок заправляється збоку;
  • крапельна заправка - нестандартний варіант, який буде описаний у подробицях.


Щоб заправити систему знизу, необхідно перевернути кліромайзер "вгору ногами", а потім відкрутити його основну частину. Вливати рідину слід саме в простір, що знаходиться між колбою та повітроводом. Найголовніше в цьому процесі - не допускати попадання рідини для ширяння в повітропровід, а заправляти пристрій слід до верхньої позначки бака. Після завершення цього заходу, відкручена основна частина кліромайзера встановлюється назад.
На відміну від попереднього типу, при верхній заправці атомайзер не потрібно від'єднувати від основного блоку. Достатньо лише відкрутити кришку, влити рідину для електронних сигарет, не перевищуючи крайнього верхнього поділу, а потім повернути кришку у вихідне положення. І все, цигарка готова до повноцінного використання. Цей спосіб заправки - найбільш практичний і зрозумілий для новачків, тому він має вісімдесят відсотків багаторазових електронних сигарет.

 

  • Заправка збоку не відрізняється від попереднього типу. Ключова відмінність полягає в тому, що кришка, розташована в бічній частині, повністю не відкручується, а лише зміщується вбік. Тим самим відкриваючи доступ до порожнього резервуару. Незважаючи на простоту, цей спосіб дозволяє випадково не втратити кришку.
  • Крапельна заправка - найбільш трудомісткий метод, оскільки він має безліч нюансів і потребує певного досвіду. Для цього слід взяти піпетку або резервуар із спеціальним носиком, а потім буквально по краплі заправляти спустошений бак електронки.

Безпосередньо сам процес здійснюється через дрип-тип, тому у від'єднанні атомайзера від мода немає ніякого сенсу (і можливості теж).
Подавати рідину по краплях, безпосередньо на гніт - неможливо для левової частки новачків. Це спонукало багатьох виробників зробити Pod-системи з дріпками, що мають унікальний резервуар-ванну спеціально для рідини, що спрощує заправку.