Сигари — це продукт творчості, що користується великою популярністю. Вони представлені в широкому асортименті та відрізняються смаком, м’якістю, діаметром і форматом. Куріння сигари — справжній ритуал, котрий потребує слідування правилам, що дозволяє отримати максимальне задоволення.

Як обрати сигару?

Перш ніж купити сигари, слід ознайомитися з класифікацією і характеристиками. Кожен продукт має свої типові особливості, попри візуальну схожість. Продукція відрізняється такими властивостями:

  • тип скрутки;

  • міцність (м’яка, середньо-м’яка, середня, середньо-міцна, міцна);

  • аромат.

За першим критерієм розрізняють сигари ручної та машинної скрутки. Ручні відносяться до елітних і коштують дорого, тому що в них немає різаного тютюну. Міцність буває різною і залежить від тютюнового листу, його пропорції й суміші.

Класичними сигарами вважаються вироби без жодних додатків, але сьогодні можна придбати продукцію з різними ароматизаторами (вишня, кава, карамель, виноград, мед, коньяк та ін.).

 

 

 

Обираючи тютюнову продукцію, слід орієнтуватися на власний смак, та купувати сигари відомих перевірених виробників. До таких відноситься ряд країн: Куба, Домініканська республіка, Мексика, Германія, Гондурас, Нікарагуа та ін.

При виборі необхідно звернути увагу на тип скрутки, міцність, аромат, бренд і країну виробника. Новачкам варто починати м’яких сортів без додатків чи з ароматом, і поступово переходити на більш міцні.

Обрізка сигари: які пристрої використовуються?

Перед початком куріння слід обрізати запечатаний кінчик. Для цього слугує спеціальний пристрій, що називається катер. Він буває кількох видів, але найчастіше використовують гільйотину. Вона має одне чи два гострих леза.

Ще один різновид катера — сигарні ножиці. Для прямих виробів підійде спеціальний пробійник, що вирізає в кінчику невеликий отвір.

Інструмент V-подібного типу вирізає отвір у формі певної літери латинського алфавіту. Головна вимога — максимально гостре лезо, щоб не порушувати структуру тютюнового листу.

Як розпалити сигару?

Більшість людей цікавить питання, як правильно курити сигару і чим її прикурювати? Для цього неможна використовувати запальнички на бензині, свічки та сірники з картону через дим з яскраво вираженим запахом. 

Для розпалу підійдуть дерев’яні сірники чи газова запальничка. Оптимальний варіант — застосовувати спеціально призначену для цього турбозапальничку, в якій газ подається під високим тиском, створюючи вузький спрямований потік.

Завдяки гарячому полум’ю процес прикурювання буде точним. Ще одне просте правило — рівномірний і акуратний розпал з дотриманням послідовних дій.

Кінчик підноситься до полум’я під прямим кутом і обертається до появи рівномірного тління по всій поверхні. На нього потрібно трохи дмухнути та переконатися в рівномірності горіння.

Як розкурювати сигару?

На відміну від звичайної сигарети сигарою затягуватися неможна. Цього не рекомендується робити, щоб міцний дим не обпалив горло і дихальні шляхи. Дим потрібно вдихати, заповнюючи рот і отримуючи задоволення від його смаку.

Не існує визначених правил куріння. Це продукт для задоволення і розслаблення, коли сам процес протікає неспішно. Після куріння сигару не варто гасити, вона погасне самостійно в попільничці.

З чим можна курити сигару?

Сигару курять зазвичай з міцними алкогольними напоями. Класика — це коньяк, але можна спробувати бренді, ром чи віскі. Правило просте: смаки алкоголю і сигари повинні поєднуватися, взаємно доповнюватися і належати до однієї категорії.

Несумісні смаки будуть перебивати один одного й отримати задоволення не вдасться. Курити легкі сигари краще з несильно насиченим алкоголем, а міцні, навпаки, з витриманим.

Можливе поєднання з міцним вином, мартіні чи навіть шампанським. Якщо людина не вживає алкоголь, то ідеальним доповненням стане чашка міцної натуральної кави.

“Сигарний Дім Фортуна” пропонує широкий асортимент тютюнової продукції від відомих брендів за вигідною ціною. В каталозі представлені лише якісні вироби зі всього світу.

Багата колекція з більш ніж 5000 найменувань приємно здивує навіть найвимогливішого покупця. Крім тютюнових виробів, можна придбати оригінальні аксесуари для куріння для себе чи на подарунок другу.